“Αξίζει επίσκεψη...”
Κριτική για: Εξωμεριά

Εξωμεριά

Ωραίος, χαλαρός χώρος με αισθητική, χαλαρωτική μουσική, τρομερή θέα στο Αιγαίο και την Συρο. Απολαμβάνεις ηλιοβασίλεμα και δροσιά το βράδυ με πολύ νόστιμα πάτα και ωραία γλυκά. Ευγενικό service, τιμές κάπως τσιμπημένες αλλά σε αποζημιώνει το περιβάλλον...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Ilias P

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2021

Πήγαμε για καφέ και γλυκό πριν το ηλιοβασίλεμα. Το προσωπικό ευγενέστερο , όπως και τα αφεντικά . Υπέροχος καφές , πολύ καλά γλυκά και θέα που σε συναρπάζει . Πήγαμε και την επόμενη μέρα για πρωινό και ήταν εξίσου καλά

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ioannisd797
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Φοβερή θέα και ωραίο μαγαζί. Πολύ πολυ υψηλές τιμές για την ποιότητα και την ποσότητα στο φαγητό. Το προσωπικό αγενές.

Ευχαριστούμε, Marianna_k2303
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Κακό σέρβις. Μη ιδιόκτητρια απαραδεκτη.Η κοπέλα με νευρά και Μούτρα. Ούτε καλημέρα δεν μας είπε.
Παραγγείλαμε μετά από 20’.
Μας σήκωσαν λέγοντας ότι υπάρχει κράτηση.. ενώ από πάνω μας στεκόντουσαν 5 60αρηδες κ ήθελαν να μας σηκώσουν με το ‘έτσι θέλω’.
Φαγητό οκ.
Μόνο καλή θεα έχει!

Ευχαριστούμε, Mari D
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα καφέ freddo cappuccino και όταν μου τον έφεραν είδα ότι ήταν γεμάτος γάλα (όχι κρεμώδη υφή) δοκιμάζω και είχαν βάλει εβαπορε αντί για φρέσκο. Φώναξα τη σερβιτόρα αν μπορούσε να μου τον αλλάξει σε espresso λόγω του ότι εβαπορε δεν είναι η κλασική εκδοχή ενός freddo cappuccino και στο λογαριασμό μου τον χρέωσε, εγώ φυσικά ευγενικά της είπα ότι αν θέλετε χρέωσε μου τον. Επίσης πηραμε μπρουσκετες και έλειπε ένα υλικό και όταν το είπαμε μασ απάντησε μάλλον το ξέχασε...

Ευχαριστούμε, Giota K

Εξωμεριά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τήνος, Κυκλάδες

Κολυμπήθρα, Τήνος

Εξωμεριά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!