“Αγενης”
Κριτική για: Απλά Γευστικό

Απλά Γευστικό
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2021

Πολυ κακη εξυπηρέτηση παρήγγειλα μια μεριδα κοτοπουλο γυρο και στο προσπεκτους απο τα ορκτικα παρήγγειλα "ψητα λαχανικα με χαλουμι και μπαλσαμικο" μου ηρθε η παραγγελια ο γυρος κοτοπουλο ηταν οκ αλλα το ορεκτικο ηταν τρεις λοριδες χαλουμι 2 φλιδες ψημενο κολοκυθακι δυο κοματια ψητη ντοματα μισο ψημενο κρεμμύδι μια πιτα ψημενι και μιση μεριδα πατατες!!!
Ρε παιδια που ειναι υα ψητα λαχανικα και γιατι το ορεκτικο μου ειχε μιση μεριδα πατατες και μια ολοκληρη πιτα????εγω παραγγειλα ψητα λαχανικα με χαλουμι οχι πατατες με πιτα!!!
Πηρα τηλ να το διευκρινίσω και μου ειπαν πως ευσι φτιαχνουν το ορεκτικο...
Τους λεω αν το φτιαχνεται ετσι τους λεω θα επρεπε να αναφέρετε στον καταλογο οι πατατες και η πιτα !!!μανουριασε μια γκομενα που μιλαγα στο τηλ και μου ειπε κιολαςπως ειναι το αφεντικο!!!
Μου λεει δεν παραγγειλατε μεριδα ορεκρικο ειναι και ρης λεω αφου ειναι ορεκτικο θα επρεπε να μου φέρετε οτι αναγραφετε στον καταλογο και οχι πατατες με πιτα και τρια κομματια χαλουμι και τρια λαχανικα και αρχησε να μου φωναζει οτι ετσι ειναι το πιατο και αν μαρεσει ....τρελαθηκα και γω και της ειπα να αλλαξρι καταλογο η να κλείσει το μαγαζι της γιατι πουλαει ψεμα στον κοσμο!!!
Τελικα αποφασισε να μου κλεισει το τηλ στα μουτρα!!!
0 επαγγελματισμος και κοροιδευουν τον κοσμο!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, staur0ylak

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Πολύ στενά, πολλά αντικείμενα κ πάνω στα τραπέζια, δεν εχεις χώρο να φας άνετα. Κάπνιζαν μέσα κ οι ιδιοκτήτες δεν φορούσαν μάσκα.

Ευχαριστούμε, 458aretim
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειχα παρει πριν κανα 5μηνο κ μου εκανε πολυ κακη εντύπωση το πως δούλευαν οι εργαζομενοι.. Ναι μεν τρέξιμο έχουν ολα τα σουβλατζιδικα αλλα κατι με χαλασε στο συγκεκριμένο.. Ο ενας δουλευε πανω στον αλλον κ γενικα εβγαινε ενα αρνητικό κλιμα.. Πρωτη φορα μου βγάζει κτ τετοιο ενα μαγαζι..
Το σουβλάκι του ηταν καλο αλλα κ καπως πιο πανω η τιμή απο τα τριγυρω σουβλατζιδικα!

Ευχαριστούμε, PanosMUFC
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για φαγητο με μια αλλη οικογενεια ωστε να περασουμε καλα το σαββατοβραδο μας. Το προσωπικο ηταν απαραδεκτο και αργουσε συνεχως οχι μονο για να μας φερει το φαγητο μας αλλα και για να μας παρει παραγγελια ή να μας φερει τον λογαριασμο!!Το σουβλακι που παρηγγειλα ηταν χαλια καθως το κρεας ηταν λιγο αψητο και η ντοματα σχεδον σαπια.Δεν το συνηστω σε κανεναν.Επισης ο χωρος πενταβρωμικος αφου οταν καθίσαμε στο τραπεζι να φαμε ειχε σκονες και ψοφιες μηγες αλλα και μερικα φυτα.

Ευχαριστούμε, anthi_chaitali
Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2020

Δεν θα μακρηγορήσω το μαγαζί μιλάει από μόνο του!οτι καλύτερο μπορεί να βρει κάποιος σε ψητοπωλείο στην Αθήνα!επισης προτιμώ να περιμένω λίγο παραπάνω για να φάω κάτι φρέσκο και ποιοτικό παρά γρήγορο και χθεσινο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, 684kostasb

Απλά Γευστικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πετρούπολη, Αττική

Πετρούπολη, Αττική

Απλά Γευστικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!