“Το πιο γραφικό παρεΐστικο στέκι!!!”
Κριτική για: Βύρωνος Πολιτεία

Βύρωνος Πολιτεία
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί που μοιάζει με ολόκληρη πόλη, λαχταριστά πιάτα σε τεράστιες ποσότητες, αλλά πολύ καλές τιμές και τσιπουράκι από πολλά μέρη της Ελλάδας είναι οι λόγοι που έχει γίνει το στέκι μας!!

Ευχαριστούμε, E S

Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Πολύ ωραίος χώρος και εξαιρετικό προσωπικό. Το φαγητό και το ποτό είναι όπως το έγραψα στον τίτλο. Καλές τιμές αλλά το κρασί είναι 90% νερό, τα πιάτα πολύ μικρές μερίδες, μερικά αρκετά καλά αλλά τα περισσότερα μέτρια. Κανένα μέτρο για τον κορωνοιο.

1  Ευχαριστούμε, AlexTuristas
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατι διαφορετικο στον βυρωνα ηρθε ενα μεγαλειώδες θεαματικο μαγαζι να μας εξυπηρέτηση απο το πρωι μεχρι το βραδυ με την ποικιλία των προϊόντων που διαθέτει!!!

Ευχαριστούμε, SALECHIOSIF
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν υπάρχει κανένα άλλο στην ομορφιά που έφτιαξαν ..είναι ακριβό σίγουρα και ο καφές και το φαγητό αλλά γίνετε χαμός ♥️τα πέντε αστέρια λόγω ομορφιάς και ιδέας

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, _P3833IK
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Συγκεκριμένο μαγαζί αποφάσισα να περάσω τα γενέθλιά μου ήταν μία πολύ καλή επιλογή Από τη στιγμή που επικρατούσε ένα πολύ ευχάριστο κλίμα και γύρω μας αλλά και ότι παραγγείλαμε ήρθε σε πολύ ωραία όμορφη αλλά και ο χρόνος αναμονής ήταν πολύ μικρός. Το έχω ξανά επισκεφτεί αρκετές φορές και κάθε φορά είμαι το ίδιο ευχαριστημένος Πραγματικά είναι μία πολύ ωραία εξόρμηση!!!

2  Ευχαριστούμε, mpalismpalis

Βύρωνος Πολιτεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βύρωνας, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Καισαριανή, Αττική

Βύρωνας, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Βύρωνος Πολιτεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα