“Πολύ καλό!”
Κριτική για: Ότι Καλό

Ότι Καλό
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο!Ιδιαιτερα το ριζότο θαλασσινών και η γαριδομακαρονάδα ήταν εξαιρετικά.
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Ολυμπια Γ

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό, ωραία θέα και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Προσωπικά δοκίμασα το γεμιστό καλαμάρι και το λαβράκι στη σχάρα και ήταν εξαιρετικά.

1  Ευχαριστούμε, marilou1809
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίο φαγητό, φοβερή εξυπηρέτηση, καλαίσθητος χώρος με καταπληκτική θέα.
Πολύ καλή σχέση τιμής - ποιότητας

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, despoinak337
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε κράτηση μια μέρα πριν πάμε διότι είναι αδύνατον να βρεις να κάτσεις αλλιώς. Λαμβανομένου υπόψη αυτού περίμεναμε κάτι αρκετά αξιόλογο. Αρχικά όταν καθίσαμε μας είπαν ότι επειδή ήμασταν 10 λεπτά πριν εκεί τα άτομα που είχαν κράτηση για τις 21:20 παρεξηγήθηκαν που εμείς καθίσαμε ήδη ενώ μας περίμεναν για τις 21:30. Ακολούθως ήρθε ένας σερβιτόρος που ρώτησε πρωτίστως αν είμαστε έτοιμοι εντός τριών λεπτών, την δεύτερη φορά που ήρθε είχε και ύφος όταν τον ρωτήσαμε να μας εξηγήσει κάτι για κάποιο πιάτο, εν ολίγοις φαινόταν ότι έκανε αγγαρεία που μας εξυπηρετούσε. Μετά κόπων και βασάνων ήρθαν τα φαγητά καλά όχι κάτι ιδιαίτερο όπως αναμέναμε.

Αποτίμηση βραδιάς:
1)Εξυπηρέτηση κακή
2)Συμπεριφορά απαράδεκτη
3)Φαγητό καλό

Τα συμπέρασμα δικό σας.

5  Ευχαριστούμε, 959dimitrisc
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άριστο όχι απλά καλό,δεν έχω τι να πω όλα φοβερά,πήγαμε με την κοπέλα μου χθες βράδυ.να δοκιμάσετε σίγουρα κάποιο από τα πιάτα ημέρας

3  Ευχαριστούμε, _G696AF

Ότι Καλό : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνδρος, Κυκλάδες
Γαύριο, Άνδρος

Μπατσί, Άνδρος
Μπατσί, Άνδρος

Ότι Καλό : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!