“ΟΤΑΝ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗ ΓΕΥΣΗ”
Κριτική για: Stamatis Taverna

Stamatis Taverna
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι φετινες διακοπες μας βρηκαν στο μπατσι της ανδρου,,,μετα απο 2-3 αποτυχημενες επιλογες εστιατοριων βρεθηκαμε στην ταβερνα σταματης!!!κατσαμε σαββατο βραδυ και ενω γινονταν "πολεμος" για καλη μας τυχη καταφεραμε και βρηκαμε τραπεζι!!!τα πιατα μας ηρθαν αρκετα γρηγορα δεδομενης της καταστασης ,,,Ο κυριος που μας πηρε παραγγελεια μας προτεινε αστακομακαροναδα για 2 ατομα η οποια ηταν φοβερη και η τιμη της ηταν πολυ προσιτη!!!το προσωπικο αψογο και με
Πολλες γνωσεις απο το μενου ετοιμο να λυσει καθε απορια μας!!!Δεν ειναι υπερβολη να πω οτι τις υπολοιπες μερες διαμονη μας εγινε στεκι!!!!Γιαννη και Σταματη ευχαριστουμε!!!εις το επανιδειν!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, gizmo-mogrim
Ο/η KALLIE M, Owner του Stamatis Taverna, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Καλησπέρα σας και σας ευχαριστούμε και εμείς... εν καιρώ πολέμου!

Προσπαθούμε πάντα το καλύτερο δυνατό για την παροχή εξαιρετικών υπηρεσιών και στην εξυπηρέτηση των πελατών μας, αλλά και στο menu μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και για την υπέροχη κριτική σας!

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμα φαγητά, φρέσκα κ σε καλή ποσότητα!Γαριδάκι, καλαμάρι ψητό κ χόρτα εποχής (αρμυρα), όλα γευστικά κ περιποιημένα!

Ευχαριστούμε, elis0072018

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό το χταπόδι. Μέτριο και πολύ ακριβό το ψητό καλαμάρι. Τα τηγανητά κολοκυθάκια θύμιζαν περισσότερο λουκουμάδες. Η εξυπηρέτηση γρήγορη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Georgios57

Καλησπέρα σας!
Εκτιμούμε τα σχόλιά σας σχετικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας. Εργαζόμαστε και προσπαθούμε πολύ σκληρά για να δώσουμε την μέγιστη σημασία στην ικανοποίηση των πελατών μας. Οι υποδείξεις σας, μας κάνουν να θέλουμε να γίνουμε ακόμα καλύτεροι!

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φιλική ατμόσφαιρα καλο φαγητό και αν ΕΙΣΤΕ τυχεροί ωραία θέα .Αν σας αρέσουν τα ρεβύθια δοκιμάστε χουμους Γρήγορο και ευγενικό σερβις

Ευχαριστούμε, Christos D

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό προσωπικό καταπληκτικό φαγητό όλα ήταν υπέροχα έφαγα πολύ νόστιμα φαγητά και το σέρβις ήταν γρήγορο και εξυπηρετικό

Ευχαριστούμε, -Kostas-12344

Team Stamatis Tavern

Stamatis Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπατσί, Άνδρος
Άνδρος, Κυκλάδες

Μπατσί, Άνδρος
Γαύριο, Άνδρος

Stamatis Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!