“Ωραίο μαγαζί αλλά πολύ δυνατή μουσική”
Κριτική για: Άλς

Άλς
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί με πολύ καλή αισθητική, η ιδέα με τα σκαλάκια και τις κουρελούδες μου αρέσει πολύ, καθώς και το μπαλκόνι έχει πολύ ωραία θέα. Οι τιμές στα ποτά είναι κομπλέ το μόνο που με ενόχλησε λίγο ήταν ότι ενώ φαίνεται ένα πολύ χαλαρό μαγαζί που πας να αραξεις και να πιείς το ποτό σου. Μετά της 11 η μουσική δυνάμωσε πολύ σε βαθμό που έπρεπε να φωνάζεις για να σε ακούσουν οι άλλοι στο τραπέζι.

Ευχαριστούμε, O_Mallias

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Το ΚΑΛΥΤΕΡΟ brunch στην Άνδρο είναι στο Μπατσί! Όλα πολύ ποιοτικά και το προσωπικό ΑΨΟΓΟ! Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και πήγαμε αρκετές φορές! Δοκιμάστε τα αυγά ποσε και τα γλυκά pancakes,είναι ονειρεμένα!!

Ευχαριστούμε, Αναστασία Φ
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μαγαζί με χαρακτήρα στο λιμάνι του Μπατσί. Καταπληκτικό πρωινό ειδικά η ομελέτα του. Ωραία μουσική, γρήγορο και εξυπηρετικό προσωπικο. Το επιλέξαμε για το καθημερινό μας πρωινό καθ' όλη την διάρκεια των διακοπών μας

Ευχαριστούμε, PavlosK1979
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζάκι... Σε ωραία τοποθεσία.. Αδικείται από το προσωπικό του... Μηδέν γνώσεις από σέρβις! Μια πρόσθεση για δύο καφέδες με το κομπιούτερακι!

Ευχαριστούμε, katerinao504
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς κάτσαμε για μπραντς, πολύ νόστιμα αλλά οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες για αυτά που σερβίρει...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, asemaskouklitsamou

Άλς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπατσί, Άνδρος

Άλς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!