Akrivi-Elias K
Λαμία, Ελλάδα

Τελικά άξιζε...

4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 25 Ιουλ 2021μέσω κινητής συσκευής
Ίσως το πιο μεγάλο ξενοδοχείο της περιοχής... με πισίνα μπροστά στην παραλία του Μπατσίου και δίπλα ακριβώς από ελεύθερο parking. Το δωμάτιο που κλείσαμε ήταν με θέα στη θάλασσα, ανακαινισμένο αλλά όχι ιδιαίτερα μεγάλο. Ο μπουφές του πρωινού δεν ήταν πλούσιος, παρόλ' αυτά μπορούσα να καλύψει τις ανάγκες μας. Το προσωπικό στο μπουφέ ήταν πολύ τυπικό με τα μέτρα υγιεινής που απαιτούνται λόγω covid-19. Δεν ισχύει το ίδιο όμως και με τις καθαρίστριες που τις περισσότερες φορές είχαν τη μάσκα στο σαγόνι. Οι ξύλινες ξαπλώστρες (φοβερά άνετες με στρώμα) στη παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο είναι διαθέσιμες στους ενοίκους δωρεάν και οι ομπρέλες παρέχουν πολύ καλή σκιά. Ο σερβιτόρος ευγενέστατος πάντα με τη μάσκα του διαθέσιμος να μας εξυπηρετήσει. Η τιμή του ξενοδοχείου αρχικά μοιάζει τσιμπημένη και όταν το βλέπεις από κοντά αυτό επιβεβαιώνεται. Όμως, ο συνδυασμός της παραλίας ακριβώς έξω από τη πόρτα του, το ότι είναι στο Μπατσί όπου συνδυάζει τα πάντα από φαγητό, ποτό, βολτα, το ότι είναι στο κέντρο του νησιού με πρόσβαση στα λοιπά μέρη και παραλίες, μας έκανε να αναθεωρήσουμε και να καταλήξουμε πως.... τελικά άξιζε.....
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 1 Οκτ 2021
Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας να μοιραστείτε την εμπειρία σας, λαμβάνουμε σοβαρά όλα τα σχόλια των πελατών μας για να βελτιώνουμε τις ήδη άριστες υπηρεσίες που προσφέρουμε στους πελάτες μας
  • Lol.travel
0.3 χλμ. από Chryssi Akti, Sure Hotel Collection
1.2 χλμ. από Chryssi Akti, Sure Hotel Collection
Μπατσί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2021

Πολύ καλό ξενοδοχείο παρόλο που τα έχει τα χρονάκια του είναι όμως είναι παρα πολύ καθαρό με εξυπηρετικό χαμογελαστό προσωπικό
Δύο βήματα από την ιδιωτική παραλία με πολύ καλό φαγητό. Στο μπαρ η Σοφία είναι ιδιαίτερα χαμογελαστή και σου κλέβει την καρδιά
Θα ξαναρθουμε
Λούκας και Ελένη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Lukasm1971
Ο/η George Kindinis, Γενικός Διευθυντής του Chryssi Akti, Sure Hotel Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια σας και ανυπομονούμε να σάς υποδεχτούμε το ταχύτερο στο ξενοδοχείο μας

Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2021

Μείναμε στο ξενοδοχείο 7μελής οικογένεια και περάασαμε εξαιρετικά.Όμορφα δωμάτια που ο εξοπλισμός τους ήταν ολοκαίνουργιος !Όλα καθαρά και άνετα!Εξαιρετικό προσωπικό ,ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει πλοίο το 24ωρο.Ωραίο πρωινό με ακούραστο προσωπικό που τηρεί όλα τα μέτρα προστασίας!Το ξενοδοχείο αν και ήταν γεμάτο ,ήταν πολύ ήσυχο.Πολύ ωραία και η παραλία ακριβώς έξω από τη πόρτα του.Εξαιρετική επιλογή για οικογένειες !Θα το ξαναεπιλέξουμε σίγουρα!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα στη θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, chryssakorkou
Ο/η George Kindinis, General Manager του Chryssi Akti, Sure Hotel Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2021

σας ευχαριστούμε για τα όμορφα σχόλια σας και που περάσατε μια ευχάριστη διαμονή στο ξενοδοχείο μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα !!!

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Το καλύτερο ξενοδοχείο στο Μπατσί! Πεντακάθαρο και το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να βοηθήσει στα πάντα! Ειδικά η Σοφία μας κατατόπισε πλήρως στις ομορφίες του νησιού και η φιλοξενία της ήταν απαράμιλλη! Το πρωινό υπέροχο και η τιμή του δωματίου πολύ καλή για την τοποθεσία! Με παραλία ακριβώς μπροστά αλλά και μια πεντακάθαρη και προσεγμένη πισίνα! Θα ξαναπάμε! Ευχαριστούμε για όλα!
Σταυρίνα, από το Erato Top Tours

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 260stavrinat

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο. Ακριβώς πάνω στην παραλία. Πολύ καλό το πρωινό. Το προσωπικό του ξενοδοχείου πολύ ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό. Τηρούν όλα τα μέτρα προστασίας κατά του covid 19. Υποδέχτηκαν τον σκυλάκο μας με πολλή χαρά. Το δωμάτιό μας πάντα καθαρό και περιποιημένο. Το δωμάτιό μας στο ισόγειο είχε ένα πολύ ωραίο μπαλκονάκι με ξύλινο δάπεδο που έβλεπε στον κήπο. Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο δύο φορές τον Ιούλιο και τον Αύγουστο 2020. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Myrtoarwen

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν σε τέλεια τοποθεσια μπροστά απο μια όμορφη παραλία, κοντά σε όλα τα εστιατόρια μπαρ της περιοχής. Τα δωμάτια ήταν ανακαινισμενα και πεντακάθαρα, το ίδιο και οι κοινόχρηστοι χώροι. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Είναι ιδανικό για να περάσεις ξεκούραστες διακοπές το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, christinamS4403SI

σας ευχαριστούμε για τα όμορφα σχόλια σας και χαιρόμαστε που περάσατε μια ευχάριστη διαμονή στο ξενοδοχείο μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα !!!