“Τέλειο σουσι”
Κριτική για: 7 Θάλασσες

7 Θάλασσες
Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Μενού Στο εστιατόριο 7 Θάλασσες τα θαλασσινά και ψαρικά έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο και διακρίνονται για την ποιότητά, την φρεσκάδα και τον αριστοτεχνικό τρόπο μαγειρέματός τους. Γι' αυτό σήμερα οι 7 Θάλασσες είναι η νούμερο ένα επιλογή στο είδος της! Λίστα Κρασιών Στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία να επιλέξετε το κρασί σας από την πλέον ενημερωμένη λίστα ετικετών μας. Όλες μας οι προτάσεις έχουν επιλεγεί έτσι ώστε να ταιριάζουν αρμονικά με τα πιάτα του καταλόγου. Μη διστάσετε να μας ζητήσετε τη γνώμη μας σχετικά με την επιλογή του κρασιού σας. Άψογο Σέρβις Το να προσφέρουμε άψογο service στους πελάτες του εστιατορίου μας αποτελεί για μας φιλοσοφία αλλά και καθημερινή πρακτική. Με την πρώτη κιόλας επίσκεψή σας στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία και βιώσετε την υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησή μας όσο ιδιαίτερες και μοναδικές κι αν είναι οι απαιτήσεις σας.
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2021

Πολύ όμορφο μαγαζί, εξαιρετικά γευστικό σουσι αλλά και θαλασσινά! Δοκιμάσαμε φρέσκο ψάρι πολύ νόστιμο αλλά και το σουσι τους πολύ νόστιμο!
Ευγενικό προσωπικό

Ευχαριστούμε, manosn2021

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες γεύσεις με πιάτα που μοιράζουν θάλασσα.Φιλοτιμη προσπάθεια να ομορφύνει ο χώρος αλλά όταν είσαι 5 μέτρα από κεντρικό δρόμο με αυτοκίνητα όσο να ναι δεν είναι ωραιο

2  Ευχαριστούμε, summerholic2013
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Επίσκεψη αρχές Αυγούστου, εξαιρετιες γεύσεις και σέρβις σαν σε εστιατόριο εξωτερικού.Το σούσι είναι το καλύτερο του Ηράκλειου κατά την γνώμη μου ενώ στο τέλος μας έφεραν και πλουσιοπάροχο κέρασμα.Αξιζει να το επισκεφτείτε

1  Ευχαριστούμε, marinosf660
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Τελειο περιβαλλον,πολυ υψηλου επιπεδου σερβις και οι γευσεις που μενουν για παντα στο μυαλο! Τελειο ψησιμο στο ψαρι !!!

1  Ευχαριστούμε, 802alexiss
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Το σούσι που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό, το σέρβις ευχάριστο και ευγενικό! Ειδικότερα ο σερβιτόρος μας ο Γιώργος πρόσθεσε στην εμπειρία και μας έφτιαξε το βράδυ. Πολυ εξυπηρετικός και χαμογελαστός παρά τη χρήση της μάσκας.

1  Ευχαριστούμε, Elisabet21

7 Θάλασσες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

7 Θάλασσες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!