“Όμορφη εμπειρία”
Κριτική για: 7 Θάλασσες

7 Θάλασσες
Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Μενού Στο εστιατόριο 7 Θάλασσες τα θαλασσινά και ψαρικά έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο και διακρίνονται για την ποιότητά, την φρεσκάδα και τον αριστοτεχνικό τρόπο μαγειρέματός τους. Γι' αυτό σήμερα οι 7 Θάλασσες είναι η νούμερο ένα επιλογή στο είδος της! Λίστα Κρασιών Στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία να επιλέξετε το κρασί σας από την πλέον ενημερωμένη λίστα ετικετών μας. Όλες μας οι προτάσεις έχουν επιλεγεί έτσι ώστε να ταιριάζουν αρμονικά με τα πιάτα του καταλόγου. Μη διστάσετε να μας ζητήσετε τη γνώμη μας σχετικά με την επιλογή του κρασιού σας. Άψογο Σέρβις Το να προσφέρουμε άψογο service στους πελάτες του εστιατορίου μας αποτελεί για μας φιλοσοφία αλλά και καθημερινή πρακτική. Με την πρώτη κιόλας επίσκεψή σας στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία και βιώσετε την υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησή μας όσο ιδιαίτερες και μοναδικές κι αν είναι οι απαιτήσεις σας.
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Το σούσι που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό, το σέρβις ευχάριστο και ευγενικό! Ειδικότερα ο σερβιτόρος μας ο Γιώργος πρόσθεσε στην εμπειρία και μας έφτιαξε το βράδυ. Πολυ εξυπηρετικός και χαμογελαστός παρά τη χρήση της μάσκας.

Ευχαριστούμε, Elisabet21

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα πρώτη φορά και ομολογώ ότι το περιβάλλον, η διακόσμηση,το προσωπικό με εντυπωσίασαν εν αντιθέσει με το φαγητό που δε το βρήκα και τόσο καλό όσο το περίμενα!θαλασσινά έχω φάει πολυυυυ καλύτερα σε άλλα εστιατόρια και ψαροταβέρνες στο Ηράκλειο!Ίσως το σούσι να ήταν καλύτερο από αλλού!Και πολύ ακριβό !! Δε ξέρω τι λένε οι άλλοι κριτές,εγώ δε θα πήγαινα ξανά,έχω πολύ καλύτερες επιλογές για ψάρια και θαλασσινά!Ίσως μόνο για σούσι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, mariasF7906TM
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαρτίου 2020

Το καλυτερο εστιατοριο για θαλασσινα στο Ηρακλειο. Δοκιμασαμε και το σουσι του και χωρις υπερβολη μεχρι στιγμης ειναι το καλυτερο απο ολα σε ολοκληρη την Κρητη! Ομορφος χωρος και σε σχεση με παλια εχει μεγαλωσει αρκετα. Ιδανικο για να εντυπωσιασετε συναδελφους ή το ταιρι σας! Το σερβις θελει βελτιωση για τους πιο απαιτητικους. Ειναι ακριβο καταστημα αλλα σε σχεση με την ποιοτητα που προσφερει, το αξιζει! Μην το χασετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
4  Ευχαριστούμε, tperivo
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό, διαφορετικό από τα συνηθισμένα. Πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση σε ένα πραγματικά πολύ ωραίο χώρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Tassos-Patelaros
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μέρος... Με πολύ καλό φαγητό είχαμε παραγγείλει μια σφυριδα στη σχάρα και είχε συνοδευτικό λαχανικά βραστα καλή ήταν. Τελικά παρόλο που νόμιζα ότι ήταν μόνο καλοκαιρινό μέρος έτσι όπως το έφτιαξαν κάνει και για τον χειμώνα. Το μόνο κακό ειναι που είχε μικρές μερίδες κατά τα άλλα ήταν όλα πολύ ωραία!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, danahsvacation

7 Θάλασσες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

7 Θάλασσες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!