“Υπεροχες και ξεχωριστες θαλασσινες γευσεις”
Κριτική για: 7 Θάλασσες

7 Θάλασσες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Μενού Στο εστιατόριο 7 Θάλασσες τα θαλασσινά και ψαρικά έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο και διακρίνονται για την ποιότητά, την φρεσκάδα και τον αριστοτεχνικό τρόπο μαγειρέματός τους. Γι' αυτό σήμερα οι 7 Θάλασσες είναι η νούμερο ένα επιλογή στο είδος της! Λίστα Κρασιών Στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία να επιλέξετε το κρασί σας από την πλέον ενημερωμένη λίστα ετικετών μας. Όλες μας οι προτάσεις έχουν επιλεγεί έτσι ώστε να ταιριάζουν αρμονικά με τα πιάτα του καταλόγου. Μη διστάσετε να μας ζητήσετε τη γνώμη μας σχετικά με την επιλογή του κρασιού σας. Άψογο Σέρβις Το να προσφέρουμε άψογο service στους πελάτες του εστιατορίου μας αποτελεί για μας φιλοσοφία αλλά και καθημερινή πρακτική. Με την πρώτη κιόλας επίσκεψή σας στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία και βιώσετε την υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησή μας όσο ιδιαίτερες και μοναδικές κι αν είναι οι απαιτήσεις σας.
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μεσα στις χριστουγεννιατικες διακοπες ξεφυγαμε απο τα κρεατα των ημερων και ηρθαμε στις "7 θαλασσες". Ενα ιδιαιτερο εστιατοριο με θαλασσινα ξαφνιασματα.
Ευφανταστα πιατα, πενταφρεσκη αχινοσαλατα, καλοπαρουσιασμενα και νοστιμα: Λαζανια με μελανι σουπιας και γαριδες, σεβιτσε πεντανοστιμο, σαλατες, καλαμαρια, κριθαροτο με πεσκανδριτσα που δεν το βαζει ο νους σας, ολα συνοδευμενα με τα απιθανα κρασια του Λυραρακη, κι ενα γλυκο τελειωμα με τα χειροποιητα γλυκα τους!!
Δεν βρηκα ψεγαδι πουθενα!!
Ενα πολυ ομορφο μερος στις παρυφες του Ηρακλειου που δεν θα παραλειψω να ξαναεπισκευτω, οταν θα ξαναβρεθω εκει!!!

Ευχαριστούμε, castanaourania

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017

Από τα καλύτερα εστιατόρεια με θαλασσινά στό Ηράκλειο.
Εξαιρετικά πιάτα ,προτότυπες γεύσεις και καλή εξυπηρέτηση,από ευγενικό προσωπικό.

Το καλοκαίρι έχει λίγο θόρυβο απο τα αεροπλάνα .
Οι τιμές είναι λίγο τσιμπιμένες

Ευχαριστούμε, iondorikos
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Και ξανα λεω ότι πιο ομορφο!!!! Το φαγητο ηταν καταπληκτικό με γεύσεις που απογειώνουν την καθε αίσθηση. Το περιβάλλον είναι μαγικο και σου περνάει την αίσθηση οτι βρίσκεσαι σε έναν παράδεισο. Περνάς καταπληκτικά αφου και το προσωπικο είναι παρα πιλυ φιλικο και απολαμβάνεις να συζητας μαζι τους. Αναμφισβήτητα ενα απο τα καλύτερα εστιατόρια

Ευχαριστούμε, Iwannaloup1993
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2017

Ένα απο τα πιο αξιολογα μαγαζια της πολης. Προσφερει παντα εξαιρετικης ποιοτητας φαγητο σε ενα καταπληκτικο ανετο, ομορφα διακοσμημενο χωρο. Ευγενεστατο προσωπικο, που γνωριζει πολυ καλα το μενου.

Ευχαριστούμε, ChrysaKa
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για κάτι διαφορετικό από την κλασική ταβέρνα! Ευχάριστο περιβάλλον και πολύ καλή εξυπηρέτηση!!!

Ευχαριστούμε, Fearless744451

7 Θάλασσες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

7 Θάλασσες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!