“Total enttäuscht ”
Κριτική για: 7 Θάλασσες

7 Θάλασσες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Μενού Στο εστιατόριο 7 Θάλασσες τα θαλασσινά και ψαρικά έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο και διακρίνονται για την ποιότητά, την φρεσκάδα και τον αριστοτεχνικό τρόπο μαγειρέματός τους. Γι' αυτό σήμερα οι 7 Θάλασσες είναι η νούμερο ένα επιλογή στο είδος της! Λίστα Κρασιών Στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία να επιλέξετε το κρασί σας από την πλέον ενημερωμένη λίστα ετικετών μας. Όλες μας οι προτάσεις έχουν επιλεγεί έτσι ώστε να ταιριάζουν αρμονικά με τα πιάτα του καταλόγου. Μη διστάσετε να μας ζητήσετε τη γνώμη μας σχετικά με την επιλογή του κρασιού σας. Άψογο Σέρβις Το να προσφέρουμε άψογο service στους πελάτες του εστιατορίου μας αποτελεί για μας φιλοσοφία αλλά και καθημερινή πρακτική. Με την πρώτη κιόλας επίσκεψή σας στις 7 Θάλασσες θα έχετε την ευκαιρία και βιώσετε την υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησή μας όσο ιδιαίτερες και μοναδικές κι αν είναι οι απαιτήσεις σας.
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Ο/η E_Seferoglou, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του 7 Θάλασσες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Ιουλίου 2015

Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2014

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2012

• Ατμόσφαιρα

7 Θάλασσες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

7 Θάλασσες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!