“Αργοπορία”
Κριτική για: Ντόναλντ

Ντόναλντ
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2020

Είμαι αρκετά κοντά στο μαγαζί και η παραγγελία έκανε να έρθει 1.5 ώρα ήταν μόνο 2 σκεπάστες και άργησε τόσο πολύ

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _N748XH

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Αίσχος απλα..παράγγειλα μια μακαρονάδα με κοτόπουλο και τα μακαρόνια κολυμπουσαν στο λάδι κ μια γεύση σάπια κ όταν πηρα πισω τηλέφωνο να πω αυτο που με ενόχλησε απλα δεν το σηκωναν..ποτε ξανά Ντόναλντ ένα από τα χειρότερα καταστήματα πλέον

Ευχαριστούμε, I9911CO_
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Το εστιατοριο ειναι πανω στον κεντρικο δρομο που οδηγει στο αεροδρομιο.Το φαγητο ηταν νοστιμο και οι μεριδες που πηραμε ικανοποιητικες.Το προσωπικο ηταν ευγενικο καο προθυμο να σε εξυπηρετησει

2  Ευχαριστούμε, tsakirap0st
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2020

Πιστεύαμε ότι ήταν ένα από τα πιο καθαρά μαγαζιά στην περιοχή της Νέας Αλικαρνασσού. Ωστόσο, μετά την αποψινή μας επίσκεψη στο εστιατόριο αλλάξαμε τελείως γνώμη. Εκεί που τρώγαμε ωραία και καλά το φαΐ μας βλέπαμε μια αναστάτωση από τους εργαζόμενους και ο ένας μάλιστα κρατούσε και μια σκούπα στο χέρι. Ξαφνικά, βλέπουμε να πετάγεται έξω ένας τεράστιος ποντικός!!! Τον χτυπούσαν με τη σκούπα και ακούσαμε καθαρά μεχρι και το ουρλιαχτό του!! Τελικά κατάφεραν και τον έβγαλαν έξω και παρόλο που εμείς είχαμε αναστατωθει πλήρως και είχαμε σηκωθεί από το τραπέζι, οι εργαζόμενοι άρχισαν να γελάνε. Το μόνο που μας είπαν ήταν ότι ήταν μικρός (πράγμα που δεν ισχύει), ότι ήταν φαρμακομενος (πράγμα που επίσης δεν ισχύει γιατί δεν ήταν καθόλου ζαλισμένος) και ότι μπήκε στο μαγαζί τώρα. Κανένας δεν ήρθε να μας ζητήσει μια συγνώμη, καθώς μας κόπηκε και η όρεξη και δεν μπορέσαμε να τελειώσουμε το φαγητό μας. Σηκωθήκαμε και φύγαμε αμέσως και πάλι ενώ πληρώναμε δεν μας είπε κανείς συγνώμη, αλλά μόνο ρώτησαν αν φάγαμε και αν θα θέλαμε γλυκό...
Ήταν όλα απαράδεκτα!!! Από τη συμπεριφορά των εργαζομένων μέχρι όλο το συμβάν. Κρίμα γιατί είχα άλλη γνώμη για αυτό το μαγαζί που επισκεφτομουν συχνά, εγώ και πολλοί γνωστοί μου.

Ευχαριστούμε, argyrw_gt13
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια παλαιότερη κριτική το θεώρησα το καλύτερο, όμως τελευταία φορά που πήγα ηταν σκέτη απογοήτευση. Από την ποιότητα του φαγητού μέχρι τις τιμές όλα ήταν χάλια. Το προσωπικό βέβαια παραμένει άψογο αλλα δεν αρκεί. Μέχρι και μείωση στις μεριδες παρατήρησα. Πολύ μικρός χώρος για καπνιστές και αρκετά εκτεθειμένος στα καιρικά φαινόμενα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, gianmos

Ντόναλντ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Αλικαρνασσός, Νομός Ηρακλείου

Ντόναλντ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!