“Μέτριο”
Κριτική για: Ντόναλντ

Ντόναλντ
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς έχει ριξει την ποιότητα το τελευταίο διάστημα και οι τιμές τσιμπημένες για αυτό που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, George T

Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο σε πολυ καλες τιμες ,ισως το service να ηθελε λιγο còntrol.Καθαρο μαγαζι με καθαρη ατμοσφαιρα και πολυ δυνατο πακετο!

Ευχαριστούμε, Exploration742757
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ το Ντόναλντ ενα αξιόπιστο εστιατόριο , σταθερο στη ποιότητα του , πολλές επιλογές και καλές τιμες!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Sofiasstathopoulou
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγελία στο σπίτι: μια μοσχαρίσια μέτρια ψημένη με ρύζι, μια μερίδα μοσχαρίσιο σουβλάκι και μια πίτα χωρίς κρεμμύδι και μαϊντανό. Η παραγγελία που ήρθε περιείχε: μια μοσχαρίσια κάρβουνο με πατάτες τηγανητές, μια μερίδα χοιρινό σουβλάκι και μια πίτα που είχε και μαϊντανό και κρεμμύδι! Φυσικά δε θα το ξαναπροτιμησουμε.

1  Ευχαριστούμε, KGIOULI
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2017

Τα 2 αστεράκια πάνε στα φαγητά. Τα υπόλοιπα λείπουν, όπως "έλειπε" και το προσωπικό του σέρβις όταν μια κυρία από το διπλανό τραπέζι μας πρόσβαλε, επειδή έκλαιγε το μωρό μας. Το προσωπικό αρκέστηκε στο να μας φτιάξει σε πακέτο το φαγητό που είχε μόλις έρθει στα πιάτα μας. Λέω, δε θα ήταν σκόπιμο να λάβει θέση στο περιστατικό, καθώς η διπλανή κυρία μας ανάγκασε με τον τρόπο της να σηκωθούμε να φύγουμε;

2  Ευχαριστούμε, Tour700461

Ντόναλντ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Νέα Αλικαρνασσός, Νομός Ηρακλείου

Ντόναλντ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!