Tripadvisor
Διαφάνι
Αναζήτηση

“Η Ποιότητα συναντά την τελειότητα .”
Κριτική για: Anemoessa

Anemoessa
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μαγαζί, από την εμπειρία που είχαμε η οικογένειά μου και εγώ τον Σεπτέμβριο του 2019.Πολύ ευγενικό προσωπικό,ειδικά η πολύ όμορφη κ Ευαγγελια που μας περιποιήθηκε με τον καλύτερο τρόπο και μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα,μια οικογενειακή επιχείρηση που κρατάει την ταυτότητα της.Σε αυτό το εστιατόριο η ποιότητα συναντά την τελειότητα, προσιτό μαγαζί για όλες τις τσέπες.Με υψηλή ποιότητα φαγητού,φρέσκα ψάρια,και γρήγορη εξυπηρέτηση,εστιατόριο με υψηλή αισθητική του χώρου και η πανέμορφη θέα που έχει το εστιατόριο και η καφετέρια στην πλατεία όπου απολάυσαμε και τον καφέ μας. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα,πραγματικά ένα διαμάντι .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, islant_trip

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020

Άριστο φαγητό με πολύ καλή ποιότητα υλικών και γνώση στο αντικείμενο.. ευχάριστη φιλόξενεια και πολλοί καλοί άνθρωπο με χαρα να σε εξυπηρετήσουν

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _Z2210YF
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2019

Νοστιμότατα φαγητά, καθαριότητα, φιλικό περιβάλλον, μπροστά στη θάλασσα και γρήγορη εξυπηρέτηση! Η πολύ όμορφη κ. Ευαγγελία καθώς και η οικογένεια της μας πρόσεξαν και μας κάνανε να νιώσουμε άνετα και να ευχαριστηθουμε το φαγητό μας. Τα ψάρια τους φρέσκα και καλοψημένα. Δυστυχώς δεν υπάρχουν άλλα τόσο καλά εστιατόρια στην Κάρπαθο. Υπήρχαν πιάτα για όλες τις τσέπες, Σε γενικές γραμμές ηταν πολύ οικονομικό εστιατόριο για τις απίστευτες γαστρονομιες που δημιουργούν. Ήρθαμε με γιοτ 10 άτομα φάγαμε σε ένα άλλο εστιατόριο στο διαφανι που τυχαίνει να είναι και No 1 στο tripadvisor και δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημενος μιας και εχω και εγώ εστιατόριο, μείναμε 3 μέρες στο διαφανι τρώγαμε μόνο εκεί. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 278werew
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επιστρέψαμε για δεύτερη φορα στον ιδιο χώρο μετα τον Αυγιυστο .
Τίποτα δεν ηταν τυχαιο απο την προηγούμενη φορα τον Αυγουστο.
Εξαιρετικο σερβις πεντανοστημα φαγητα τα ψαρια τους φρεσκα η ευγένεια και η εξυπηρετηση σε πρώτο τους μέλημα.
Μην αμελήσετε να το επισκευείτε και θα τα διαπυστώσετε ολα αυτά

Πολλα μπραβο στην μικρη δεσποινίδα στη κουζινα

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, grecoD3054QP
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κατά μακράν το καλύτερο πόστο για φαγητό..!!
Πάνω στη παραλία με πανοραμική θέα με φρέσκο ψάρι με εξερετικό σέρβις φιλικό προσωπικό και τιμές λογικές.!!
Πολλα μπράβο στη κουζίνα.
Επισης να πάτε στις ξαπλώστρες που έχει.στη παραλία.

Μην αμελείσετε να το επισκεφτείτε.!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, grecoD3054QP

Anemoessa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όλυμπος, Κάρπαθος
Σπόα, Κάρπαθος

Anemoessa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!