“Πολύ καλό”

Γιαννίκος Ταβέρνα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ειμασταν παρέα 5 άτομα!μας εξυπηρέτησαν πολύ γρήγορα (τους είπαμε πος βιαζομασταν) !το φαγητό ήτανε τέλια μαγειρεμένο σε μεγάλες μερίδες!θα επιστρέψουμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Stellabar77

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2019

Πηγαμε με τον γιο μου μια κυριακη μονο και μονο επειδη διαβασαμε παρα πολυ καλα λογια στο Tripadvisor .Δυστηχως αλλα περιμεναμε και αλλα βρηκαμε.Μια απλη ταβερνα ειναι με ουτε κατι ιδιαιτερο στο μενου και οχι και κατι καταπληκτικο στο ψησιμο.Μεζεδοπολειο σαν και αυτο υπαρχουν αφθονα και δεν αξιζει να μπεις στο δρομο και στον κοπο να πας εκτος και αν εισαι στο χωριο αυτο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Iωάννα Μ
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανόστιμο φαγητό!! Ο μουσακάς μου θύμισε τη μανούλα μου ❤
Ευγενέστατος κ εξυπηρετικότατος ο κύριος που μας εξυπηρέτησε παρόλο που του ζητήσαμε να μας πει το μενού από το τηλέφωνο μιας κ δεν μπορούσαμε να πάμε εκεί (πήραμε πακέτο)
Οπωσδήποτε μας έκαναν πελάτες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Stelladono
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό,φιλόξενο περιβάλλον και ευχάριστο προσωπικό. Ο ιδιοκτήτης ευχάριστος και οι γεύσεις καλές χωρίς όμως να εντυπωσιάζουν. Για ένα χαλαρό βράδυ με παρέα, ευχάριστο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, EvridikiP2
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2019

Παραδοσιακο φαγητο με μεγαλη ποικιλια. Ανακαινισμενο μερος με πλατεια και δεντρα.Ανετη και δροσερη ατμοσφαιρα. Λογικες τιμες, φιλοξενο προσωπικο και αριστη υποδοχη. καλη διασκεδαη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, ManosP184

Γιαννίκος Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαρουλάς, Ρέθυμνο
Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Γιαννίκος Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!