“ΚΑΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΏΠΙΣΗ ΠΕΛΑΤΏΝ”
Κριτική για: Spyros Bar & Restaurant

Spyros Bar & Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πάρκινγκ μόνο για τους πελάτες πολύ λογικό.
Η αντιμετώπιση όμως των πελατών θυμίζει νταβατζη.
Εκτός της ξαπλώστρας σε υποχρεώνει να πάρεις και καφέ η οτιδήποτε άλλο, και αυτό λογικό αλλά ο τρόπος που το ζητάνε κάθε άλλο επαγγελματίκος είναι. Όταν ζήτησα εξηγήσεις από τον"κύριο" Σπύρο μου είπε να φύγω και να πάρω το αμάξι μου από το πάρκινγκ στέλνοντας με στο διάολο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, GIOSPIROP

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση από τα παιδιά που δούλευαν στην παραλία αλλά με καθόλου καλό καφέ.. Η μεγάλη απογοήτευση ήταν το φαγητό στο εστιατόριο που διαβάζοντας από πριν τα σχόλια πίστευα ότι θα τρώγαμε αρκετά καλά, αλλά ήταν αρκετά άνοστα τα κυρίως πιάτα, όσο για την χωριάτικη σαλάτα μόνο το όνομα την έκανε σαλάτα...!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Xtaga
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2021

Ευπρεπής χώρος σε πολύ ωραία παραλία αλλά με δύσκολη πρόσβαση. Ο δρόμος στενός, ανηφορικός, γεμάτος στροφές. Άνετες ξαπλώστρες με ομπρέλες. Πολύ καλό σέρβις και καθαρές τουαλέτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, zerkongr
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019

Ο κος Σπύρος, αφεντικό του εν λόγο καφε-εστιατορίου,έβαλε χρονικό όριο για να πιούμε τον καφέ μας στο μαγαζί του.Αν αργουσαμε είπε πως θα πήγαινε τα πράγματα μας σε πίσω τραπέζι....!!
Χωρίς να υπάρχει υπόδειξη reserve φυσικά στο τραπέζι μας..

Για το εν λόγο καφέ υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά....Έλληνες και τουρίστες...Μόνο που οι Έλληνες τρώμε πλήρες γεύμα και ερχόμαστε ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!

Aπο τα μαγαζιά εστίασης που δεν έχεις λόγο να επιλέξεις...!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Γωγω Β
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2019

Το φαγητο ηταν πολυ μετριο και συγκεκριμενα: τα τηγανιτα καλαμαρια ηταν κρυα, οπως και οι πατατες, το κοκκινιστο ηθελε και αλλο βρασιμο, ενω οι γαρίδες σαγανακι ειχαν περιεργη γευση. Η εξυπηρετηση ηταν πολυ, μα παρα πολυ αργη, τα ποτα μας τα εφεραν μιση ωρα μετα την παραγγελια ξεχνωντας την μπυρα του ενος απο εμας, το δε νερο που παραγγειλαμε κατα την διαρκεια του φαγητου, μας το εφεραν αφου φευγαμε. Δεν το συνιστω....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, ΑΝΤΖΕΛΑ Π

Spyros Bar & Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέλεκας, Κέρκυρα

Spyros Bar & Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!