“Πολύ καλή!”

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική ταβέρνα, πολύ Καλό φαγητό! Ψητά, σαλάτες, μαγειρευτά, τα πάντα. Ευγενέστατη η κα Γιώτα και το προσωπικο

Ευχαριστούμε, 957babisr

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορώ να περιγράψω αλλιως το τι γινόταν μέσα στο μαγαζι, οπου και κατσαμε. Ο σερβιτορος δεν ηξερε καν τι εχει για φαγητο, ανακαλύπταμε μαζι τα πιατα του καταλογου. Φωναζαν και μαλωναν μεταξυ τους το προσωπικό με τους ιδιοκτήτες, δυστυχώς η κουζινα ειναι ανοιχτη και ειδα και την ιδιοκτητρια να βαζει τα ντοματινια της σαλατας με γυμνα χερια στο πιατο... Απο τα 5 πιατα που παράγγειλαμε τα 2 δεν ήρθαν ποτέ (ημαστε 2 παρεες συνολικα ατο μαγαζι) και οταν τους ζητησαμε τον λογαριασμό με την αφαίρεση των πιατων που δεν ηρθαν το σχόλιο του ιδιοκτήτη ηταν 'να βαλουμε τα πιατα που δεν φεραμε να τα φάτε για πρωινό?' (τουλάχιστον απρεπες μέχρι αγενες) στα τραπέζια δίπλα στην κουζινα και στον διάδρομο προς τουαλετα, τα απλυτα πιατα στοίβες, χαρτια υγειας πεταμένα κάτω, το καθαριστικο λεκάνης χυμενο πανω στο καζανακι.... Το ψωμι ζεσταμενο στο μικροκυμάτων, το λουκανικο δεν κοβοταν με τιποτα, τουλάχιστον διπλοζεσταμενο... Ειλικρινα απορω με τις καλες κριτικές.... Σαββατο βραδυ 9 η ωρα δεν περιμένεις τετοια κατάσταση από ενα μαγαζι, και φυσικα στο τελος δεν εφεραν γλυκο οπως στο αλλο τραπεζι(μαλλον νευριασαν) μας κερασαν όμως 1/4 κρασι για τα ματια του κοσμου...

2  Ευχαριστούμε, labr_13
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας απαράδεκτος σερβιτόρος που νόμιζε ότι μιλάει στα φιλαράκια τοθ,με τουπε κ χωρίς σεβασμό!το φαγητό απαράδεκτο, λουκάνικο προψημενο,πιάτα που δεν ήρθαν ποτέ (και ήμασταν η μόνη παρέα)η κυρία στη κουζίνα να πιάνει τα πάντα με τα χέρια μέσα από τις κατσαρόλες!το μπάνιο μέσα στη βρώμα!μασκες το προσωπικό ούτε για αστείο (μας φέρνει ο ιδιοκτήτης ένα κρασί και μας λέει δεν έχω βάλει κ μάσκα)!αλλά τι να περιμένει κάποιος που όταν οι ιδιοκτήτες είναι άθλιοι καπως ανάλογα θα συμπεριφέρεται και τον προσωπικό του μαγαζιού!ας μαζέψει κάποιος τον σερβιτόρο είναι άσχημη εικόνα μαγαζιού!

1  Ευχαριστούμε, kostask414
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Ύστερα από αρκετή ώρα αναμονής μέχρι να μας πάρουν παραγγελία, τα πιάτα έρχονταν με καθυστέρηση της μιας ώρας και τα μισά εξ αυτών που παραγγείλαμε. Τα μπιφτέκια ήταν νόστιμα,το ψαρονέφρι που δεν ήταν ψαρονέφρι αδιαφορο και η πανσετα αψητη. Ζητήσαμε λογαριασμό και μετά την τρίτη φορά που το υπενθυμισαμε στην κυρία μας ρώτησε πως μας φάνηκε και όταν της αναφέραμε για την πανσετα, την απουσία πιάτων που ζητήσαμε και ότι καθυστέρησαν υπερβολικά γυρνάει και μας λέει "Εγώ όταν πάω σε ταβέρνες χαλαρώνω και δεν με απασχολεί σε πόση ώρα έρχονται τα φαγητά" αντί να μας πει μια απλή συγνωμη και να λήξει το θέμα εκεί. Παράλληλα πετύχαμε να φεύγουν 3 παρέες η μια μετά την άλλη καθώς δεν πήγαιναν να τους πάρουν έστω παραγγελία μετά από τρία τέταρτα αναμονής. Λυπάμαι για την ύπαρξη τέτοιων εστιάτορων.

3  Ευχαριστούμε, AlexandraVa94
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

15-20 λεπτά περιμέναμε να καθαρίσουν το τραπέζι μας , το μαγαζί δεν είχε κίνηση εκείνη την ώρα . Προτίμησαν να καθαρίσουν άδεια τραπέζια παρά να εξυπηρετήσουν έξι άτομα. Φυσικά και φύγαμε.

1  Ευχαριστούμε, ioannissas

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παύλιανη, Περιοχή Φθιώτιδος

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.