Tripadvisor

“Εξαιρετικά! !”

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η μαγειρική της κας Γιωτας ήταν απλά θεϊκή, μια "απλή" αλλα ταυτόχρονα διαφορετική ομελέτα παρέα με κολοκυθάκια, χόρτα και τηγανιτες πατάτες δημιούργησαν ένα υπέροχο γεύμα.... Ευχαριστούμε πολύ κ . Ανέστη και κα Γιώτα για τη φιλοξενία και τη θερμή υποδοχή

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Angela A

Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017

Αποφασίσαμε να επισκεφτούμε την Παύλιανη μια Κυριακή για να δούμε και να περπατήσουμε το παρκο αναψυχής που τόσο ωραία λόγια γράφονται. Όντως η εμπειρία ήταν μοναδική και την προτείνω σε όλους! Μετά λοιπόν από την εξερεύνηση του πάρκου μας έκοψε πείνα και αποφασίσαμε να πάμε στο παραδοσιακό καφενείο της κας Παναγιώτας Κατσίμπα, επειδή είχαμε διαβάσει τόσο καλά σχόλια. Είχαμε κάνει τηλεφωνική κράτηση για 4 άτομα (2 ζευγάρια). Όταν φτάσαμε μας υποδέχτηκε η κα Γιώτα, ευγενέστατη, χαμογελαστή και εξυπηρετικότατη. Μας οδήγησε στο τραπέζι μας (υπήρχε και ταμπελάκι με το όνομα της κράτησης "κος Νίκος") που ήταν δίπλα απο το αναμμένο τζάκι. Ρίχνοντας μια ματιά στα γύρω τραπέζια μόνο χαρούμενους ανθρώπους έβλεπες, σκασμένους από το φαγητό. Μας φερανε ένα τετράδιο με το ημερήσιο μενού, 3 σαλάτες, 3-4 ορεκτικά, 2 μαγειρευτά και αρκετά της ώρας! παραγγείλαμε σχεδόν τα πάντα.. 1 χωριάτικη, 1 κολοκυθάκια με φέτα (MUST), 1 ζαρκάδι κοκινιστό για τη μέση (απίστευτο), μισό κιλό παιδάκια, 2 σπαλομπριζόλες, 1 χοιρινο με πιπεριές, κρασί, τσίπουρο, αναψυκτικά. όλα ήταν απίστευτα, πολύ καλές μερίδες, γευστικότατα! Ο άνθρωπος που αναλάμβανε τα ψησίματα ήρθε στο τραπέζι να ρωτήσει αν ήταν καλά ψημένα τα κρέατα και αν μας άρεσαν ή αν θέλουμε τίποτα άλλο! Στο τέλος ο λογαριασμός 80€ και με απόδειξη! μας κέρασαν και χαλβά! κλείνοντας θα πω ότι όλη η εμπειρία από το καλωσόρισμα μέχρι να φύγουμε ήταν καταπληκτική οπότε το προτείνω ανεπιφύλακτα σε οποιον αγαπάει το καλό φαί και την καλή φιλοξενία. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, nikk0d
Ο/η Spiros K, Ιδιοκτήτης του Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Δεκεμβρίου 2017

ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια,στοχις μας παντα να φευγει ικανοποιημένος ο πελατης.Ειναι χαρα μας και τιμη μας να γνωριζουμε τετοιυς ανθρωπους.

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά την βόλτα μας στην όμορφη Παυλιανη και τις εξερευνήσεις δίπλα στο ποτάμι απολαύσαμε εξαιρετικό φαγητό παρέα με την κυρια Γιώτα. Συγχαρητήρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris V
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σπιτικό φαγητό από την συμπαθέστατη, πάντα χαμογελαστή και εγκάρδια κυρία Γιώτα! Εκτός όλων των άλλων ........ η καλύτερη ομελέτα ever!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, theodorag410
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017

Μετά από μια πολύ όμορφή πεζοπορία φτάσαμε στην ταβέρνα όπου μας περίμεναν σπιτικό φαγητό σε χορταστικές μερίδες, πεντανόστιμες σαλάτες και οι γλυκύτατοι οικοδεσπότες. Πραγματικά οι άνθρωποι αυτοί έκαναν το φαγητό ακόμα πιο νόστιμο καθώς μας απέδειξαν πως στις δύσκολες εποχές που ζούμε, υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που νοιάζονται πραγματικά τους επισκέπτες του χωριού και δε θέλουν απλά να πάρουν τα λεφτά τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Stavroula L

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαμία, Περιοχή Φθιώτιδος
Μπράλος, Περιοχή Φθιώτιδος

Κατσίμπα Παναγιώτα Παδαδοσιακό Καφενείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!