Tripadvisor

Κριτική για: Ολγα Εστιατοριο

Ολγα Εστιατοριο

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι
Πολύ κόσμο!!
Παρόλα αυτά υπέροχο φαγητό!!!!
Νοστιμότατο!!!!
Η Βίκυ η κόρη της Όλγας απίστευτο άτομο!!!
Πάντα με το χαμόγελο
Αν βρεθείτε στο Λαύριο να πάτε οπωσδήποτε!!!
Η Όλγα μοναδική μαγείρισσα
Το περιβάλλον φιλικό!!!!?

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 256giannaa

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2019

Απλό και οικονομικό, πολλή καλή επιλογή για μεσημέρι αλλά και το βράδυ
ευγενική προσέγγιση και εξυπηρέτηση

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, ΣΟΥΛΑ Δ
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2019

Πήγαμε 8 άτομα και την επόμενη μέρα είχαμε όλοι πρόβλημα με το στομάχι μας. Πολύ κακή ποιότητα φαγητού. Με το ίδιο λάδι πρέπει να τηγανίζει από την αρχή του χρόνου. Κρίμα γιατί παλαιότερα που πηγαίναμε ήταν καλό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Ioannis M
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2019

Φαγητό μέτριο, τιμές ακριβές, σερβιτόρα αγενέστατη...μας ρώτησε αν μας αρεσαν τα πιάτα και είπαμε την αλήθεια για τις κουτσομούρες ότι ήταν μπαγιάτικες και μόνο που δεν μας διαολόστειλε...η εμφάνισή της (ντύσιμο) κι η προσέγγιση των αρσενικών της παρέας μας για να καθίσουμε στο άδειο εστιατόριο ήταν πολύ προκλητική και αγενής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitra G
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλο μαγαζι μεσα στην ψαραγορα του Λαυρίου.Ικανοποιητικές ποσοτητες φαγητου.Εχει φρεσκο ψαρι και πολλους μεζεδες.τιμες φυσιολογικες και λιγο προς τα πανω..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Μαιρη Κ

Ολγα Εστιατοριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ολγα Εστιατοριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!