“Το πέτρινο”
Κριτική για: Το Πετρινο

Το Πετρινο

Το φαγητό ήταν απαράδεκτο στο πιάτο του άντρα μου βρήκα τρίχα και όλα όσα παραγγείλαμε ήταν σιχαμερά.Ντροπιαζει το Λαύριο αυτό το μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 893elenig

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Το φαγητό ήταν απαράδεκτο, το σέρβις επίσης. Οι τιμές τους ακριβές για πολύ κακής ποιότητας πιάτα. Από τις χειρότερες επιλογές, εννοείται ότι δεν θα ξαναπάμε ποτέ.
Worst choice ever.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, StellaAKG
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021

Πήγαμε γιατί είναι σε ωραία θέση , αλλά δυστυχώς όλα τα υπόλοιπα ήταν απογοητευτικά . Για 2 άτομα πληρώσαμε 50 ευρώ για μια σαλάτα , ένα καλαμαράκι , μια αθερίνα και μια μύδια τηγανιτά . !! και δυστυχώς εκτός από τη σαλάτα και το καλαμάρι που κάπως τρωγόταν , η αθερίνα και τα μύδια όχι μόνο δεν μπορούσες να τα φας , αλλά και όσο δοκιμάσαμε μας από αυτά μας πείραξε στο στομάχι !!!.
Είναι κρίμα ..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Aris S
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2021

Φαινόταν καλό μαγαζί προσπάθησα να τους αιτιολογήσω αλλα μέχρι ένα σημείο....ο σερβιτόρος ήρθε 4 φορές στο τραπέζι με λαθος πιάτα,το κύριος πιάτο μου ηταν μακαρόνια με κιμά το οποιο ήρθε 10 λεπτα νωρίτερα από τα πιάτο των φίλων μου ,περίμενα περιμένα εφαγα και μόλις τελείωσα ήρθαν τα υπόλοιπα πιατα.Τα παιδια παρήγγειλαν γαριδομακαροναδα και τους έφεραν 3 γαρίδες ακαθάριστες στο κάθε πιάτο με τα μουστάκια τους χωρίς κάποια ιδιαίτερη γεύση και γνκ επικρατούσε μια ασυνεννοησία..
Υ.Γ ακόμα περιμένω το ανθρακούχο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Milonakis2001
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

υπέροχο φαγητό καλο σέρβις μεσημέρι που έγραφα ηταν ήσυχα και το απολαύσαμε πολύ αμα ξανα κατέβω κατω θά το ξανα επισκεφτώ σίγουρα

2  Ευχαριστούμε, 206edih

Το Πετρινο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Το Πετρινο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!