“Αγαπημένο μέρος!”
Κριτική για: KARAHALIOS

KARAHALIOS
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2021

Φάγαμε τα πιο φρέσκα θαλασσινά,καθαρά και προσεγμένα. Είναι το πιο καλό μαγαζί με θαλασσινά είδη και όχι μόνο στο Λαύριο,Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _I5059CQ

Η κριτική γράφτηκε 22 Μαρτίου 2021

Πολύ καλό φαγητό σούπερ ικαριώτικο κρασί με θέα τη θάλασσα. υπέροχη γαριδομακαρονάδα. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, Love_pola
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2019

Τυχαια κατσαμε με την παρεα αργα το μεσημερι της Μεγαλης Παρασκευης. Το μαγαζι ψιλοαδειο εκεινη την ωρα. Μας φερανε ψημενο ψωμι στα καρβουνα με λαδοριγανη.Τα καλυτερα baby καλαμαρακια που εχω φαει ποτε! Πηραμε και μια τυρι σαγανακι, μια σαγανακι γαριδες (απαιχτο), μια χταποδι, κανα δυο μεριδουλες με ψαρακια, 2 πατατατες τηγανητες (σε ροδελες, σουπερ), μια τηγανητα κολοκυθακια (θα ηθελα να εχει κουρκουτι και οχι αλευρι οπως δειχναν), απιστευτα απιστευτα απιστευτα χορτα, μια χωριατικη σαλατα, μια μακαροναδα Ναπολιτανα, 2-3 ουζακια Ικαριας (δε μου πολυαρεσε, αρκετα αγλυκο για ουζο), 2 μπυρες, ξανα ψωμι γιατι πολυ μας αρεσε! Στο τελος κερασμα λιγες φραουλες. Δεν ξερω αν μου διαφευγει καποιο φαγητο, δωσαμε 88 ευρω 4 ατομα και φυγαμε πρησμενοι στο φαγητο και τις πολυ καλες γευσεις!
Service πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο. Αυτο που με χαλασε ηταν οτι το POS τους δε δουλευε, ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος...
Σιγουρα και την επομενη φορα που θα επισκεπτουμε το Λαυριο, θα φαμε εκει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, cvcvcv2018
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2019

Τυχαία καθήσαμε γιατί δεν υπήρχε πουθενά αλλού τραπέζι στό Λιμάνι του Λαυρίου.

Εξαιρετικό φαγητό φρέσκα ψάρια μαγειρεμένα εξαιρετικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, G2740SB_
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2018

Έχω επισκεφθεί το κατάστημα πολλές φορές, με παρέα. Πλέον δεν πάμε λόγω σχέσης ποιότητας - τιμής και αδιαφορίας προσωπικού όταν προκύπτει καθυστέρηση. Κρίμα γιατί είναι σε εξαιρετική θέση. Αλλά σίγουρα περιθώρια βελτίωσης πάντα υπάρχουν όταν υπάρχει θέληση. Πάντως το φαγητό του ήταν καλό. Αν βιάζεστε, πριν καθήσετε ρωτήστε πώς είναι η κατάσταση για να αποφύγετε τις συγχίσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, caterinacallitsis

KARAHALIOS: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

KARAHALIOS: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!