Priceline
Hurb
StayForLong
eDreams
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Π χώρο του ξενοδοχείου ήταν πάρα πολύ καλός και οι ανθρωποι πολύ φιλόξενοι και ευγενικοι! Τα δωμάτια είχαν όλα τα απαραίτητα που χρειάζονται όλοι και πάνω από όλα ήταν πάρα πολύ καθαρά. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, _E8982HF
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε φιλοξενο περιβαλλον! Με πολυ καλους και φιλοξενους ανθρωπους! Καθαρο με ωραιους χωρους! Κοντα σε μια πανεμορφη παραλια, την παραλια της Αλυκής και το λιμανακι! Εχει και ενα ησυχο και ομορφο
Roofgarden για χαλαρωση και ξεκουραση! Το συνιστουμε ανεπιφιλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, GoPlaces727176
Ο/η Fivos A, Ιδιοκτήτης του Fivos Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια, τα οποία επιβεβαιώνουν ότι περάσατε πολύ όμορφα στο ξενοδοχείο μας. Θα μας έκανε ιδιαίτερη ευχαρίστηση, εάν επιλέγατε και πάλι τα διαμερίσματά μας για τις διακοπές σας. Σας υποσχόμαστε, με βεβαιότητα, ότι θα έχετε ακόμη καλύτερη και άνετη διαμονή, καθώς προσπαθούμε συνεχώς για την ικανοποίηση και εξυπηρέτηση όλων των πελατών μας, με σεβασμό, συνέπεια και υπευθυνότητα.

Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2016

Υπέροχο ξενοδοχείο με υπέροχους ανθρώπους πάντα πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν! Η παραλία δίπλα στο ξενοδοχείο είναι η πιο όμορφη της Πάρου! Μαγευτική η ατμόσφαιρα του ξενοδοχείου το βράδυ με τα αναμένα κεριά...!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ κοντά στο αεροδρόμιο!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Maria B
Ο/η Fivos A, Ιδιοκτήτης του Fivos Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια. Προσπαθούμε πάντα για τους εξαιρετικούς μας πελάτες να παρέχουμε άνετη και αξέχαστη διαμονή στο ξενοδοχείο μας. Θα μας έκανε ιδιαίτερη χαρά να σας ξαναυποδεχτούμε στο Fivos Apartments για να περάσετε ακόμη πιο όμορφες και ιδιαίτερες διακοπές.

Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμόσφαιρα του ξενοδοχείου παραπέμπει στη κυκλαδίτικη ομορφιά της Πάρου!Ο Αχιλλέας και η Βίκυ ήταν ιδιαίτερα φιλόξενοι και ευχάριστοι άνθρωποι με διάθεση να ικανοποιήσουν κάθε μας επιθυμία!Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι και ακόμα καλύτερα και τα επόμενα χρόνια!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Βαγγέλης Κ
Ο/η Fivos A, Ιδιοκτήτης του Fivos Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για την ευγενική σας κριτική. Είναι σίγουρο ότι θα συνεχίσουμε να προσφέρουμε ό,τι μπορούμε καλύτερο στους πελάτες μας ώστε να περνούν όμορφες και αξέχαστες διακοπές στο Fivos Apartments. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας για να απολαύσετε ακόμη περισσότερο και τις ομορφιές της Πάρου αλλά και όλα όσα διαθέτει το Fivos για τους εξαιρετικούς του πελάτες.

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019