“Ότι καλύτερο.....”
Κριτική για: Το Μπαλκόνι του Άκη

Το Μπαλκόνι του Άκη
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2021

Μας το πρότειναν γνωστοί μας κάτοικοι από το νησί.. Πάρα πολύ ωραίο και γευστικό φαγητό.... Τρομερό προσωπικό με πάντα όρεξη για εργασία!!!! Με την πρώτη ευκαιρία θα ξανά παμε!!!!!

Ευχαριστούμε, Giannis B

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2021

Νομιζεις πως βρισκεσαι μεσα στη θαλασσα γιατι τα τραπεζια του μωλου ειναι κυριολεκτικα πανω στη θαλασσα.. ονειρεμενο ηλιοβασιλεμα. το φαγητο ηταν το κατι αλλο νοστιμο μεγαλες μεριδες κ πολυ καλες τιμες. το προσωπικο και η υπευθυνη του καταστηματος πολυ ευγενικοι κ εξυπηρετικοι.δεν εχω λογια.

Ευχαριστούμε, Souzana1956
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2021

Αν κ στον κατάλογο περιείχει πολύ ωραία πιάτα διαλέξαμε να φάμε ψάρι γιατί μας είχαν πει ότι πάντα είναι φρέσκα. Είχαν απόλυτο δίκιο. Ήταν ότι καλύτερο είχαμε φάει. Καλά ψημένο αλλά και ζουμερό φρέσκο και γευστικό. Θα ξανά πάμε με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστούμε, E5515FE_
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε ξανά το Σεπτέμβριο στο νησί το εστιατόριο απλά υπέροχο η τοποθεσία τα τραπεζάκια κυριολεκτικά πάνω στη θάλασσα το φαγητό όπως πάντα εξαιρετικό, ποιοτικά και φρέσκα υλικά πραγματικά μεγάλες μερίδες.

Ευχαριστούμε, 650thanasist
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν τόσο νόστιμα, φρέσκα και καλομαγειρεμενα! Το μέρος τόσο ευχάριστο και όμορφο και το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό! Έχω φύγει με τις καλύτερες εντυπώσεις!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, katerinapK5934DF

Το Μπαλκόνι του Άκη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πίσω Λιβάδι, Πάρος

Το Μπαλκόνι του Άκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!