“Μια δοκιμή θα σας πείσει!!!”
Κριτική για: Το Μπαλκόνι του Άκη

Το Μπαλκόνι του Άκη
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό φαγητό ,μοναδικές γεύσεις , τρομερη τοποθεσία!Μακραν η καλύτερη επιλογή στο νησί !Δεδομενου του νησιού απο άποψη τίμης σε συνδυασμό με την ποιότητα του είναι ότι καλύτερο !!!Απο την στιγμή που το ανακαλύψαμε είναι η μόνη μας επιλογή !!!Αξιζει να δοκιμάσετε !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, kaitlo

Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2020

Πρώτη φορά ήμασταν τόσο ευχαριστημένοι από ένα εστιατόριο.κ τις 5 μέρες που μείναμε στο νησί φάγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί.ότι κ αν δοκιμάσαμε ήταν υπέροχο.αυτό που μας ενθουσίασε ήταν οι φέτες συναγρίδες.τοσο φρέσκο ψάρι δεν είχαμε ξανά φάει.το προτιμώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Hrw1996
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2020

Ευχάριστο περιβάλλον με γρήγορο και ευγενικό προσωπικό. Υπέροχη ποικιλία κρεατικών αλλά και όσα θαλασσινά δοκιμάσαμε ήταν ολόφρεσκα και πολύ νόστιμα.

Ευχαριστούμε, Reakal97
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2020

Παρόλο που είχε πολύ κόσμο η κοπέλα στην υποδοχή αφού μας είπε να περιμένουμε λίγο επειδή δεν είχαμε κάνει κράτηση μας τακτοποίησε γρήγορα κ σε πολύ καλή θέση σε ένα τραπέζι δίπλα στη θάλασσα.ολο το προσωπικό ηταν ευγενικό κ τα ψάρια φρέσκα κ καλοψημενα.ευχαριστουμε πολύ.

Ευχαριστούμε, B3062PMannap
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2020

Νοστιμα θαλασσινα τηγανιτα κολοκυθακια αψογα χταποδι ψητο στα καρβουνα απο τα πιο νοστιμα..ευγενικο προσωπικο εξυπηρετικη η κοπελα στο ταμειο φιλικο κλιμα καθαρο μαγαζι.

1  Ευχαριστούμε, Souzana1956

Το Μπαλκόνι του Άκη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πίσω Λιβάδι, Πάρος

Το Μπαλκόνι του Άκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα