“Ονειρεμενο μερος-τελεια σπιτικη ψαρουσουπα απο τον Ακη”
Κριτική για: Το Μπαλκόνι του Άκη

Το Μπαλκόνι του Άκη
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2020

Τα τραπεζια διπλα στη θαλασσα.η θεα του ηλιοβασιλεματος θεικη.τα πιατα που δοκιμασαμε ηταν νοστιμα ωραια στημενα κ μεγαλες χορταστικες μεριδες.το καλυτερο βεβαια ηταν η ψαροσουπα του ακη.δεν ειχαμε ξανα φαει καλυτερη.απλα δοκιμαστε την.δεν εχω λογια.χρειαζεται να την εχετε παραγγειλει ομως απο πριν.

Ευχαριστούμε, RamadanR88

Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2020

Δίπλα στο κύμα. Έγινε στέκι μας τον Αύγουστο αφού μας το είχε προτείνει κάτοικος της περιοχής.
Χορταστικές μερίδες και σε νορμαλ τιμές. Μεγάλο μενού με επιλογές. Τα τραπέζια τηρούσαν αποστάσεις λόγω της υπάρχουσας κατάστασης. Το σέρβις γενικά πολύ γρήγορο ακόμα στις ώρες αιχμής που πηγαίναμε και γινόταν όσο να'ναι χαμός. Όλοι οι άνθρωποι του μαγαζιού φιλικότατοι και εξυπηρετικοί με τον Γιάννη να μας κερδίζει από την πρώτη στιγμή!

Ευχαριστούμε, _G6819RE
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικο φαγητο,μεγαλες και χορταστικες μεριδες,πολυ καλες τιμες,ομορφο περιβαλλον,καθαρη κουζινα,ευγενικο προσωπικο.Πραγματικα ολα ειναι αψογα!

Ευχαριστούμε, ΑΝΤΩΝΙΑ Χ
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Όσες φορές κ να πήγαμε μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.το φαγητό τους είναι πολύ προσεγμένο.οι μερίδες τους μεγάλες διατηρώντας βέβαια την ποιότητά τους στο ακέραιο.οι τιμές πολύ λογικές κ όσο για το προσωπικό δεν έχω λόγια ευγενικό εξυπηρετικό κ πάντα πρόσχαρο.αυτο βέβαια που εκτίμησα πολύ είναι ότι τηρούσαν όλα τα μέτρα κ τις αποστάσεις που στις μέρες μας λόγω της γνωστής σε όλους μας κατάστασης είναι πολύ σημαντικό.δεν είναι τίποτα τυχαίο.συνεχιστε έτσι.δοκιμαστε το.

Ευχαριστούμε, athinakarath
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όσες φορές κ να επισκεφτεί κανείς το συγκεκριμένο εστιατόριο πάντα φεύγει με τις καλύτερες εντυπώσεις !!!Υπέροχη τοποθεσία ,τρομερό φαγητό ,εξαιρετική εξυπηρέτηση & το κυριότερο πολύ προσιτές τιμές για τα δεδομένα του νησιού !Μια επίσκεψη θα σας πείσει,αξίζει κ με το παραπάνω !

Ευχαριστούμε, kaitlo

Το Μπαλκόνι του Άκη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πίσω Λιβάδι, Πάρος

Το Μπαλκόνι του Άκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα