“Το καλύτερο φαγητό της πάρου!”
Κριτική για: Το Μπαλκόνι του Άκη

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε 6 μέρες διακοπές στην όμορφη παρο με την αρραβωνιαστικιά μου καο σήμερα είχαμε την τύχη να επισκεφτούμε το μπαλκόνι του ακή. Μοναδική εμπειρία! Ξεκινώντας από τοποθεσία, δεν υπάρχει καλύτερο μέρος , κυριολεκτικά πάνω στη θάλασσα με το κύμα να σκάει στα πόδια μας. Εξυπηρέτηση άψογη, ευγενικοί και φιλικοί σερβιτόροι πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν και να απαντήσουν σε κάθε απορία μας. Το φαγητό που φάγαμε δεν παίζεται ! Κολοκυθάκια τηγανητά είναι must από ορεκτικά. Στα κυρίως φάγαμε μια μακαρονάδα του ψαρά και πάθαμε την πλάκα μας. Φάγαμε σε αρκετά εστιατόρια- ταβέρνες στην παρο αυτές τις μέρες αλλά σαν το μπαλκόνι του ακη δεν βρήκαμε πουθενά! Μακράν οι καλύτερη γαστρονομική εμπειρία. Ο ιδιοκτήτης, ακης με την γυναίκα του και τα παιδιά τους έχουν μια όμορφη και οικογενειακή επιχείρηση. Ένας λόγος να ξανάεπισκεφθουμε την παρο και την αλυκή!

Ευχαριστούμε, dimitrisgeo21

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκεί που σκάει το κύμα. Ευγενικό προσωπικό, εξαιρετικές γεύσεις. Οπωσδήποτε λιαστό χταπόδι και κολιό «γούνα». Τιμές μια χαρά.

Ευχαριστούμε, _G5888DV
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Υπέροχο φαγητό τεράστιες μερίδες. Φανταστικό καρπάτσιο. Τελεια εξυπηρέτηση. Υπέροχο μέρος φιλικό κλίμα. Πολύ καλές τιμές για τα δεδομένα του νησιού.

2  Ευχαριστούμε, 650thanasist
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Πολύ ωραίο. Εξυπηρετικό και πολύ καθαρο. Σχετικά καλές τιμές, μιας που η Παρος είναι ακριβή. Σας το συστήνω!

Ευχαριστούμε, despoina t
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ακόμη μια φορά όλα τέλεια !Μοναδική τοποθεσία ,εξαιρετικό φαγητό ,μεγάλες μερίδες ,γρήγορη εξυπηρέτηση κ πολύ λογικές τιμές !Αξιζει πραγματικά μια επίσκεψη!!!!!!

Ευχαριστούμε, kaitlo

Το Μπαλκόνι του Άκη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πίσω Λιβάδι, Πάρος

Το Μπαλκόνι του Άκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!