Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Ηταν ολα αψογα, πολυ καλο πρωινο και εξαιρετικο φαγητο με υπεροχη θεα τη θαλασσα!!!το δωματιο πολυ καθαρο κ αψογο σερβις!!!η τοποθεσια του ξενοδοχειου ειναι πανω στο κυμα και προσβαση στο ξενοδοχειο ειναι πολυ ευκολη με συχνη συγκοινωνια αν δεν υπαρχει αυτοκινητο!!!

Συμβουλή: Εξαιρετικο!!
Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, katerinavassilak2018
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σέρβις και τοποθεσία. Το ευχάριστο και εξυπηρετικο προσωπικό τα προσεγμένα καθαρά δωμάτια και το υπέροχο φαγητό, έκαναν τη διαμονή μας στη Σύρο ακόμα πιο απολαυστική.... Σίγουρα δεν θα είναι η τελευταία μας επίσκεψη...

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Amalia P
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Επισκευθήκαμε το ξενοδοχείο το 3ημερο της Καθαρής Δευτέρας.Πολύ ενθουσιασμένοι. Άψογη εξυπηρέτηση και πολύ φιλικό περιβάλλον.Πολύ καλό φαγητό με φρέσκα ψάρια και διάφορα άλλα φαγητά σε πολύ οικονομικές τιμές.Μας ενθουσίασε η καθαριότητα. Επίσης η θέα απο το ξενοδοχείο είναι απίστευτη και είναι ακριβώς 3 μέτρα απο αμμώδη παραλία.

Συμβουλή: αν εχεται την δτνατότξτα διαλεχτε με θεα την παραλια
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, infonetlion
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Είναι δίπλα στις Αγκαθωπές και τον Φοίνικα, ενώ έχει και δική του παραλία. Τα δωμάτια είναι σούπερ ενώ τα παιδιά ξέρουν και από ωραία ...κοκτέηλ!
Περάσαμε υπέροχα και ότι χρειαστήκαμε μας εξυπηρέτησαν. Πήρανε τηλέφωνο και μας έκλεισαν αυτοκίνητο (χωρίς χρεώσεις και χαζά) και γενικά ήταν αυτό που χρειαζόμασταν.

Συμβουλή: Ζητήστε σουίτα, είναι πιο ακριβή, αλλά αξίζει τα λεφτά της!
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, akispk
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Μείναμε τον Φεβρουαριο,για το τριήμερο της αποκριάς και περάσαμε τέλεια!!!
Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι μαγική, δίπλα στην θάλασσα!
Βρίσκεται σε ενα απο τα πιο όμορφα χωριά της Σύρου,στην Ποσειδωνία. Ένα τέταρτο απο την Ερμούπολη που είναι το κέντρο.
Τα περισσότερα δωμάτια είναι με θέα τη θάλασσα όπως μου είπαν, σαν αυτό που μείναμε! Η καθαριότητα ηταν πολυ καλή και τακτική. Ότι και αν ζητήσαμε το είχαμε!
Το φαγητό ηταν εξίσου πολυ νοστιμό, το πρωινό ήταν επίσης οτι πρέπει για να ξεκινήσεις την μέρα σου!
Πολύ καλή εξυπηρέτηση γενικώς και πολύ ζεστός και ευγενικος ο κύριος που το έχει.
Πραγματικά ανυπομονούμε να το επισκεφθούμε και καλοκαίρι ώστε να απολαύσουμε την ιδιωτική παραλία!

Συμβουλή: δωματιο με θεα θαλασσα
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Δημήτρης Κ