Boutique Hotel & Suites Di Mare
Hotel Brazzera(Φοίνικας)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Remvi Hotel and Apartments(Γαλησσάς)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Vari Beach Hotel(Σύρος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Παραλιακό
Hotel Alexandra(Μέγας Γυαλός)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Alkyon Siros(Μέγας Γυαλός)
Hotel Benois(Γαλησσάς)
Kamelo Hotel(Βάρη)
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Είναι δίπλα στις Αγκαθωπές και τον Φοίνικα, ενώ έχει και δική του παραλία. Τα δωμάτια είναι σούπερ ενώ τα παιδιά ξέρουν και από ωραία ...κοκτέηλ!
Περάσαμε υπέροχα και ότι χρειαστήκαμε μας εξυπηρέτησαν. Πήρανε τηλέφωνο και μας έκλεισαν αυτοκίνητο (χωρίς χρεώσεις και χαζά) και γενικά ήταν αυτό που χρειαζόμασταν.

Συμβουλή: Ζητήστε σουίτα, είναι πιο ακριβή, αλλά αξίζει τα λεφτά της!
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, akispk
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Μείναμε τον Φεβρουαριο,για το τριήμερο της αποκριάς και περάσαμε τέλεια!!!
Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι μαγική, δίπλα στην θάλασσα!
Βρίσκεται σε ενα απο τα πιο όμορφα χωριά της Σύρου,στην Ποσειδωνία. Ένα τέταρτο απο την Ερμούπολη που είναι το κέντρο.
Τα περισσότερα δωμάτια είναι με θέα τη θάλασσα όπως μου είπαν, σαν αυτό που μείναμε! Η καθαριότητα ηταν πολυ καλή και τακτική. Ότι και αν ζητήσαμε το είχαμε!
Το φαγητό ηταν εξίσου πολυ νοστιμό, το πρωινό ήταν επίσης οτι πρέπει για να ξεκινήσεις την μέρα σου!
Πολύ καλή εξυπηρέτηση γενικώς και πολύ ζεστός και ευγενικος ο κύριος που το έχει.
Πραγματικά ανυπομονούμε να το επισκεφθούμε και καλοκαίρι ώστε να απολαύσουμε την ιδιωτική παραλία!

Συμβουλή: δωματιο με θεα θαλασσα
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Δημήτρης Κ
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα με τα παιδια μου στις αποκριες. Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο και το πρωσοπικο ηταν πολυ ευγενικο. Η θεα ηταν πανεμορφη και η θαλασσα πολυ καθαρη. Το εστιατοριο ηταν ωραιο και το φαγητο ηταν εξαιρετικο. Ευχομαστε να ξαναρθουνε συντομα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ElsakhawyRash
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα περασαμε πολυ ωραια! Αρχικά το δωμάτιο ήταν τέλειο και καθαρό και το πρωσοπικο και ο ιδιοκτήτης ήταν πολυ ευγενικοί. Το φαγητό ήταν πεντανοστιμο και το ξενοδοχείο έχει πολυ λίγη απόσταση από την παραλία

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Karim E
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η πρωτη μας επισκεψη στην πανεμορφη Συρο, που αν και η εποχη δεν ηταν καταλληλη να απολαυσουμε τον ηλιο και τις φανταστικες παραλιες της, συνοδευτηκε απο την τελεια φιλοξενια τοσο του προσωπικου οσο και της διευθυνσης του ξενοδοχειου. Το φαγητο στο εστιατοριο εξαιρετικο. Το δωματιο αναλογο της τιμης του. Συγχαρητήρια, συνεχιστε ετσι!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Lagaris_Panagiotis