Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα με τα παιδια μου στις αποκριες. Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο και το πρωσοπικο ηταν πολυ ευγενικο. Η θεα ηταν πανεμορφη και η θαλασσα πολυ καθαρη. Το εστιατοριο ηταν ωραιο και το φαγητο ηταν εξαιρετικο. Ευχομαστε να ξαναρθουνε συντομα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ElsakhawyRash
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα περασαμε πολυ ωραια! Αρχικά το δωμάτιο ήταν τέλειο και καθαρό και το πρωσοπικο και ο ιδιοκτήτης ήταν πολυ ευγενικοί. Το φαγητό ήταν πεντανοστιμο και το ξενοδοχείο έχει πολυ λίγη απόσταση από την παραλία

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Karim E
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η πρωτη μας επισκεψη στην πανεμορφη Συρο, που αν και η εποχη δεν ηταν καταλληλη να απολαυσουμε τον ηλιο και τις φανταστικες παραλιες της, συνοδευτηκε απο την τελεια φιλοξενια τοσο του προσωπικου οσο και της διευθυνσης του ξενοδοχειου. Το φαγητο στο εστιατοριο εξαιρετικο. Το δωματιο αναλογο της τιμης του. Συγχαρητήρια, συνεχιστε ετσι!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Lagaris_Panagiotis
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Η Συρος ειναι πανεμορφη. Το ξενοδοχειο βρισκεται σε προνομιακη θεση. Δυστυχως ο ιδιοκτητης παρεχει κακιστες υπηρεσιες. Πηγαμε ενα γκρουπ 60 ατομων για το τριημερο της καθαρης Δευτερας. Απ ο,τι φανηκε, το ξενοδοχειο το ανοιξε τη μερα που πηγαμε. Καμμια προετοιμασια. Οι βρυσες εβγαζαν καφε νερο. Για να φερει κουβερτες στα δωματια καναμε απειρες νυξεις και μας κοροιδευε, μεχρι που τελικα πηγε και αγορασε!!!! Το πρωινο και τα γευματα απαραδεκτα. Μια γυναικα για να καθαρισει 60 δωματια(υπηρχε κι αλλο ενα γκρουπ). Ναι στη Συρο, αλλα σε αλλο ξενοδοχειο!!!!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας αλλαξαν 3 φορες δωματιο για δικο τους λαθος και οταν εκφρασαμε την δυσαρεσκεια μας στον ιδιοκτητη μας αντιμετωπισε με τελειως ειρωνικο υφος χωρις καμια διαθεση να μας εξυπηρετησει! Απαραδεκτος! Σε αντιθεση με το προσωπικο που ηταν παντα φιλικο και εκαναν τα παντα να μας ικανοποιησουν! Η ντουζιερα στο μπανιο πολυ μικρη κ με κουρτινα παθαινεις κλειστοφοβια... εκτος οτι πλημμυριζει το μπανιο! Ο εξαερισμος στο μπανιο εκανε φοβερο θορυβο! Τα σεντονια κ τις πετσετες μας τα αλλαξαν μονο δυο φορες στις 8 μερες. Το πρωινο πολυ φτωχο για τα λεφτα που δωσαμε. Το εστιατοριο πολυ καλο με ωραιες γευσεις!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Dimitra T
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 29 Αυγούστου 2017

Αγαπητή κα Θεοδωροπούλου,
Πρώτα απ'όλα να σας ευχαριστήσουμε για το σχόλιο σας.
Όλα τα σχόλια, καλά ή άσχημα, είναι καλοδεχούμενα γιατί μας βοηθούν να διορθώνουμε και να αναβαθμίζουμε τις παροχές και τις υπηρεσίες μας.
Το ξενοδοχείο λειτουργεί υπο νέα διεύθυνση απο τέλη Ιουνίου.
Στα άμεσα σχέδια μας είναι η σταδιακή και πλήρη ανακαίνιση του.
Όσον αφορά τις αλλαγές δωματίων που αναφέρετε, θελήσαμε να σας κάνουμε δωρεάν αναβάθμιση απο δίκλινο δωμάτιο με θέα κήπο που είχατε κλεισει σε θέα θάλασσα.
Δυστηχώς, υπήρξε απρόβλεπτη ανάγκη να σας αλλάξουμε δωμάτιο. Σας ενημερώσαμε για αυτό και πήραμε την έγκριση σας. Η επόμενη αλλαγή δωματίου συνέβη επειδή το ζητήσατε εσείς. Το ''λάθος'' μας μάλλον ήταν που δεν σας βάλαμε απο την αρχή στο δωμάτιο που είχατε κλείσει και τελικά μείνατε. Απλά θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, και μόνον αυτο.
Η αλλαγή σεντονιών γίνεται κάθε τρίτη μέρα (και αυτό για λόγους περιβαλλοντικούς & οικολογικούς) και πετσετών, εκτός αν ζητηθεί ή κριθεί απαραίτητο.
Απο την στιγμή που αλλάξατε δυο δωμάτια σε δύο μέρες, τις υπόλοιπες έξι μέρες πολύ σωστά αλλάχτηκαν τα σεντόνια δυο φορές. Εννοείται πως αν μας ζητάγατε κάτι διαφορετικό θα γινόταν άμεσα μιας και κύριο μέλημα μας είναι η ικανοποίηση του πελάτη σε όλα τα επίπεδα.
Αναφορικά με την συμπεριφορά μου, κάθε άλλο παρά ειρωνική ήταν. Άλλωστε δεν μπορει να κριθεί μια συζήτηση όταν η άλλη πλευρά βρίσκεται σε κατάσταση μέθης, και δεν είναι ο πιο σωστός τρόπος να δηλώσεις την όποια δυσαρέσκεια σου. Καθώς ούτε η ώρα ούτε ο τόπος ήταν κατάλληλος για να διευθετηθεί η όποια παρεξήγησις. Θα εκτιμούσα να ερχόσασταν και να δηλώσετε το παράπονο σας στην υποδοχή και το πρόβλημα να λυνόταν πριν καλά καλά δημιουργηθεί.Επομένως, καλό θα ήταν να γνωρίζετε οτι δυστηχώς και εσείς με φέρατε σε πολύ δύσκολη θέση.
Τέλος, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια που αφορούν στο εστιατόριο και το προσωπικό το οποίο ξεχωρίζεται απο όλους τους επισκέπτες, πράγμα που με κάνει πολύ περήφανο.
Ευελπιστώ σε μια ενδεχόμενη επιίσκεψη σας, καθώς και η Έλενα με ενημέρωσε για το πόσο καλό & υπέροχο ζευγάρι είστε, ώστε να έχουμε την δυνατότητα να σας ευχαριστήσουμε καλύτερα και να διαπιστώσετε μόνοι σας την πρόοδο των εργασιών και την αναβάθμιση των υπηρεσιών μας.
Με εκτίμηση
Πρασσάκης Χρήστος