“Ωραία Τοποθεσία, Ακριβές Τιμές”
Κριτική για: Ono Concept

Ono Concept
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Ωραία Τοποθεσία σε ωραία τοποθεσία. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και το σέρβις γρήγηρο, στα μειονεκτήματα οι σχετικά ακριβές τιμές

Ευχαριστούμε, _D2370SW

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ερχόμενοι απο το εξωτερικό για διακοπες στην Ελλάδα ελπίζαμε να απολαύσουμε την ελληνική Φιλοξενια.

Πραγματικά δεν είμαστε άνθρωποι που υπερβάλουμε ούτε θα μπούμε στην διαδικασία να γράψουμε μια κριτική εκτός και αν ενθουσιαστουμε με κάτι είτε αρνητικά είτε θετικά. Αυτό το μέρος είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Κάναμε το λάθος εγω και η σύντροφος μου να διαλέξουμε αυτό το μαγαζί πριν διαβάσουμε τις κριτικές .Μέγα λάθος . Δυστυχώς όλα τα αρνητικά που έχουν γραφτεί και διάβασα εκ των υστέρων ισχύουν .

Προσωπικό το οποίο σε αφήνει να περιμένεις για να κάτσεις διότι υπάρχει δήθεν λίστα αναμονής (ούτε καν) , απαράδεκτο service με ειρωνικό ύφος το οποίο προσπαθείς να καταλάβεις από που πηγάζει (υπάρχει ένας φορητός δέκτης με κουμπιά που πατάς για να παραγγείλεις η να πληρώσεις ο οποίος ωστόσο δεν λειτούργησε στην δίκη μας περίπτωση).

Η τοποθεσία του μαγαζιού και η θάλασσα είναι εξαιρετικα.

Οι τιμές για τις ξαπλώστρες εξωφρενικές. Ωστόσο οι ξαπλωστρες είναι ξυλινες με αναπαυτικά μαξιλαράκια.

Οι τιμές στον κατάλογο εξωπραγματικές απευθύνονται σε wannabe - wannafeel νεόπλουτους .

Και ερχόμενοι από το εξωτερικό όπου λαμβάνουμε 3-4 φορες έναν ελληνικό μισθό δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να πληρώσουμε κάτι πιο ακριβά αλλά με τοσα αρνητικά γύρω σου και τόσα αρνητικά σχόλια πραγματικά νιώθεις ότι σε κοροϊδεύουν .

Πραγματικά το χειρότερο μέρος που έχω επισκεφτεί σε οποιοδήποτε νησί έχω πάει στην ζωή μου .

Το να χρεώνεις κάτι εξωπραγματικά δεν σε κάνει Premium μέρος . Premium σε κάνουν οι υπηρεσίες που προσφέρεις , το περιβάλλον , το service , η μουσική , η ποιότητα του προϊόντος σου φίλτατε τσοπάνη επιχειρηματία .

Μόνο νεκρός σε αυτό το μέρος ξανά .

2  Ευχαριστούμε, Konstantinos_R_o_z
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική θέα με υπέροχη θάλασσα. Κακή εξυπηρέτηση. Στι 1 το μεσημέρι με τα 3/4 πληρότητας να είναι άδεια λόγω κρατήσεων...

Ευχαριστούμε, KostadinosP3
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Η εικόνα που σου δίνει το συγκεκριμένο μαγαζί αρχικά είναι μια ψιλό κακή απομίμηση του Σκορπιού της Μυκόνου σε μια πανέμορφη παραλία. Όντας όμως στη Σύρο απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό. Αρνούμενοι να το αντιληφθούν λοιπόν, η πολιτική που προσπαθούν να στηρίξουν είναι αγενής και επιτηδευμένη έχοντας ως αποτέλεσμα ένα περιβάλλον και έναν "αέρα" στα όρια του κιτς.

2  Ευχαριστούμε, katsofianos
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι πολιτική ο υπεύθυνος εστειλε τον σερβιτόρο να μας σηκώσει απο τις ξαπλώστρες μετα την δεύτερη παραγγελία not value for money μια φθηνή απομίμηση του Σκορπιου με αποτυχημένο target group και λάθος context η ασυνεννοησία στο μαγαζί δεν περιγράφετε σήκωσαν αλυσιδωτά 2 σετ ξαπλώστρες γιατι δεν υπηρχε συνεννόηση σπλα απαράδεκτο κρίμα η παραλία το φαει μέτριο για τα χρήματα του κακή μουσικη σε καθημερινή βάση εκτος απο τα event

3  Ευχαριστούμε, orestischz

Ono Concept: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ποσειδωνία, Σύρος
Ποσειδωνία, Σύρος

Ono Concept: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!