“Ωραία θέα μέτριο μαγαζί”
Κριτική για: Ono Concept

Ono Concept
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική θέα με υπέροχη θάλασσα. Κακή εξυπηρέτηση. Στι 1 το μεσημέρι με τα 3/4 πληρότητας να είναι άδεια λόγω κρατήσεων...

Ευχαριστούμε, KostadinosP3

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Η εικόνα που σου δίνει το συγκεκριμένο μαγαζί αρχικά είναι μια ψιλό κακή απομίμηση του Σκορπιού της Μυκόνου σε μια πανέμορφη παραλία. Όντας όμως στη Σύρο απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό. Αρνούμενοι να το αντιληφθούν λοιπόν, η πολιτική που προσπαθούν να στηρίξουν είναι αγενής και επιτηδευμένη έχοντας ως αποτέλεσμα ένα περιβάλλον και έναν "αέρα" στα όρια του κιτς.

2  Ευχαριστούμε, katsofianos
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι πολιτική ο υπεύθυνος εστειλε τον σερβιτόρο να μας σηκώσει απο τις ξαπλώστρες μετα την δεύτερη παραγγελία not value for money μια φθηνή απομίμηση του Σκορπιου με αποτυχημένο target group και λάθος context η ασυνεννοησία στο μαγαζί δεν περιγράφετε σήκωσαν αλυσιδωτά 2 σετ ξαπλώστρες γιατι δεν υπηρχε συνεννόηση σπλα απαράδεκτο κρίμα η παραλία το φαει μέτριο για τα χρήματα του κακή μουσικη σε καθημερινή βάση εκτος απο τα event

3  Ευχαριστούμε, orestischz
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε μία από πιο όμορφες παραλίες του νησιού μακράν το χειρότερο μαγαζί, που συναντήσαμε ως τώρα... Απαράδεκτη πολιτική κρατήσεων, καθώς μας έδιωξαν από ξαπλώστρες της πρώτης σειράς, «γιατί ήταν ρεζερβέ» και στις επόμενες 3 ώρες, δεν ήρθε κανείς... Δεν τους συγκίνησε ούτε η χρήση αναπηρικού αμαξιδίου. Εν συνεχεία σε άλλες ξαπλώστρες, που μάς έδωσαν και που διπλανοί μας είπαν, ότι προ ολίγων λεπτών τους είχαν πεί πως ήταν κι αυτές πιασμένες (μάλλον θα πιάστηκαν το βράδυ απ´ την δροσιά!), μας προσέφεραν και δύο καρέκλες, την μία εκ των οποίων σε 15’ την ζητούσαν πίσω «γιατί τελικά την χρειάζονταν»!!!!!! Χαχαχαχαχα!!! Γελίοι! Φυσικά δεν επεστράφη ποτέ! Κλείνοντας και πέραν του προσωπικού, που ήταν ευγενικοί, δεν μπορώ να το αρνηθώ, οι τιμές στα ουράνια λές και βρίσκεσαι κι εγώ δεν ξέρω που! Παλικάρια, όταν κάποιος πληρώνει ξαπλώστρες, δεν χρεώνεται 8,5€ την γρανίτα! Σίγουρα εμένα τουλάχιστον δε θα με ξαναδούν κι σίγουρα δε θα τους λείψω, αφού πρόβατα να τα σκάνε σε τέτοια χάλια άπειρα!

1  Ευχαριστούμε, michaeltZ4204FJ
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020

Όμορφος χώρος σε μια τέλεια παραλία . Τσιμπημένες τιμές αλλα άξιζε τα λεφτά του. Ευγενικό προσωπικό ωραία ατμόσφαιρα . Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, vasiax

Ono Concept: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ποσειδωνία, Σύρος
Ποσειδωνία, Σύρος

Ono Concept: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!