“Φαγητό με ποιότητα χωρίς συμβιβασμούς!”

Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2020

Από τις ελάχιστες φορές στην ζωή μου που με παρέα φάγαμε σπιτικό φαγητό τόσο γευστικό και ποιοτικό λες και τρώγαμε στην μητέρα μου Κυριακή μεσημέρι (!)
Καταπληκτικό σέρβις και φοβερό ψάρι με θέα.
Πήγαμε κατα τύχη και μετά αποφασίσαμε ολες τις μέρες στο νησί να τρωμε εκεί.
Το συστήνω ανεπιφύλαχτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Chatzispiridis
Ο/η Pantelis Stamat... M, Ιδιοκτήτης του Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Δεκεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Μας κάνετε πολύ χαρούμενος με τα καλά σας, γιατί βλέπουμε τους καρπούς της προσπάθειας μας .
Καλή δύναμη και επιτυχίες σε ότι κάνετε. Καλά Χριστούγεννα ! Πάντα με υγεία !

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα πρωινό του Σεπτέμβρη στην Αγία Μαρκέλλα... Κάναμε το προσκύνημα μας, πήγαμε στο αγίασμα κ είπαμε να καθίσουμε στο εστιατόριο Αγια Μαρκελλα για τον καφέ μας... Ξεκινήσαμε με τον καφέ κ τις υπέροχες λουκουμάδες, το μέρος ήταν τόσο ήρεμο κ όμορφο που δεν υπήρχε λόγος να το αποχωριστούμε τόσο νωρίς κ έτσι καθίσαμε κ για το μεσημεριανό μας.. Ωραιες γευσεις, όμορφα πιάτα κ όλα πεντανοστιμα.. Καθίσαμε κ για το ηλιοβασίλεμα που δεν συγκρινονταν η ομορφιά του... Πήραμε τον δρομο για τον γυρισμό!! Σας τα προτεινουμε ανεπιφύλακτα όλα!! Πεντανοστιμα κ πεντακάθαρα!!!

Ευχαριστούμε, 828markellam
Ο/η pantelisstamatiam, Ιδιοκτήτης του Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Χαιρόμαστε που απολαύσατε την παραλία Αγία Μαρκέλλα όπως και το εστιατόριο μας .
Μια όμορφη μέρα και εμπειρία δική σας είναι για εμάς αιώνια ανταμοιβή !
Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο φθινοπώρου και καλό χειμώνα
Όλα να σας πηγαίνουν τέλεια με κάθε επιτυχία στην ζωή σας .

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δικαίως η καλύτερη επιλογή, όχι μόνο στην περιοχή αλλά ολόκληρο το νησί! Πέραν του ιδανικού σκηνικού ανάμεσα στην παραλία και την εκκλησία, η ουσία είναι στο ίδιο το φαγητό: δοκιμάστε άφοβα οτιδήποτε από τον κατάλογο και θα εκπλαγείτε ακόμα και από τα απλούστερα αυτών. Προτιμήστε οτιδήποτε περιέχει προϊόντα από τον κήπο τους, και μη διστάσετε να ρωτήσετε τον ευγενικότατο και εξυπηρετικότατο Παντελή οτιδήποτε, από τα πιάτα μέχρι οδηγίες για το νησί. Να αναφέρω ότι για επιδόρπιο μας πρόσφεραν 3 διαφορετικά πράγματα! Θα ξαναπάμε 100%, είμαστε απλά ενθουσιασμένοι!

Ευχαριστούμε, panark_12
Ο/η pantelisstamatiam, Ιδιοκτήτης του Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια
Μας δώσατε μεγάλη χαρά και δύναμη να συνεχίζουμε
Γιατί από εσάς περνουμε αισιοδοξία για ένα καλό μέλλον
Θα συνεχίζουμε ακούραστα και με αγάπη
Να έχετε καλό υπόλοιπο με ωραίες εμπειρίες και υγεία!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020

Συνήθως όταν όλα είναι καλά, υπάρχει ένα αλλά.. Εδώ τα πάντα ήταν άψογα. Από την τοποθεσία, το μαγαζί, την διακόσμηση, το φαγητό, την εξυπηρέτηση μέχρι και την θάλασσα! Θησαυρός για το νησί! Μπορώ να γράφω ώρες αλλά θα πω μόνο ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά - ιδιοκτήτες που παρ'ολο το νεαρό της ηλικίας τους είναι άξιοι. Πάντα έτσι.

Ευχαριστούμε, Rena_Pakena1
Ο/η pantelisstamatiam, Ιδιοκτήτης του Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα ευχαριστούμε πολύ είναι λίγο !
Χαιρόμαστε να εξυπηρετούμε πελάτες σαν εσάς !
Γεματο αγάπη και θετική αύρα και χαμογελαστοί !
Θα προσπαθούμε πάντα αυτή η κριτική να είναι αντάξια με όλη μας την αγάπη και φροντίδα !

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με άριστα το 10 ..βάζω 20.
Παραδοσιακό, γραφικό , πάνω στην αμμουδιά, με άψογη εξυπηρέτηση , άριστες προτάσεις για φαγητό, μεγάλες μεριδες, πεντακάθαρο , με πολύ καλές τιμές και ήσυχο.

Ευχαριστούμε, ioannisgsep64
Ο/η pantelisstamatiam, Ιδιοκτήτης του Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια !
Εύχομαι πάντα οι προσπάθειες μας να βγαζουν καρπούς !
Γιατί η αληθινή μας ανταμοιβή αυτή είναι η δική σας ευχαρίστηση για το καλύτερο μέλλον μας
Εύχομαι όλα να σας πάνε όπως τα σχεδιάζετε και επιθυμείτε !

Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βολισσός, Χίος
Βολισσός, Χίος

Αγία Μαρκέλλα Εστιατορίο - Καφέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα