TripAdvisor
Κιόνια
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2019

Επισκεφθήκαμε το "paesino" τον Ιούλη '19 και μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Τα διαμερίσματα υπέροχα από κάθε άποψη. Απλά, όμορφα διαρρυθμισμένα, υπέροχη θέα, ήσυχα, με πολύ καλή αισθητική άποψη, πεντακάθαρα και οικονομικά σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν.
Τα κορίτσια ευγενέστατα. Πραγματικά αξίζει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Kirkefa
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2019

Αγαπητοί μας,
χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας στο χωριουδάκι μας. Για' μας δεν υπάρχει καλύτερη επιβράβευση από τα χαμόγελά σας. Είσαστε γλυκύτατοι όλοι.
Ήταν χαρά μας που σας γνωρίσαμε κι ευελπιστούμε να σας ξανασυναντήσουμε.
Σιμόνη & Τερέζα

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2019

Το συγκρότημα εν συνόλω, είναι πανέμορφο, λειτουργικότατο και με εξαίσια θέα.Το διαμέρισμα που επιλέξαμε επίσης,ότι χρειάζεται μια 4μελής-5μελής οικογένεια.Οι οικοδεσπότες εξαίρετοι.Μπράβο συνεχίστε έτσι,διαφημίζετε την ελληνική φιλοξενία!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, athkar71
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2019

Αγαπημένοι χαμογελαστοί μας επισκέπτες,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια.
Χαρήκαμε πολύ που σας γνωρίσαμε κι ακόμα περισσότερο που "εξερευνήσατε" το μικρό μας χωριό.
Σιμόνη, Τερέζα, Κα. Ειρήνη, Κος Γιάννης

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά δωμάτια με παραδοσιακές πινελιές συνοδευόμενα με την υπέροχη θέα του νησιού ! Η εξυπηρέτηση από όλη την οικογένεια ήταν ότι καλύτερο θα μπορούσε! Στο δωμάτιο μέσα μας πρόσφεραν παραδοσιακή ρακί καθώς και κάποια προϊόντα για πρωινό. Οι κοπέλες στην υποδοχή γνωρίζοντας ότι τα αγαπημένα μας λουλούδια ήταν τα αμάραντα μας είχαν ένα τεράστιο μπουκέτο στο δωμάτιο κίνηση που μας συγκίνησε! Επίσης ήταν εξυπηρετικοτατες μας έδωσαν πληροφορίες για όλο το νησί καθώς επίσης μας άφησαν να αφήσουμε το δωμάτιο ότι ώρα θέλαμε!! Κορίτσια ήταν ότι καλύτερο μπορούσατε να μας προσφέρετε στις διακοπές μας και σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά !! Συνεχίστε έτσι !!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, kyriakirenko
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2018

Σας ευχαριστουμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαρήκαμε πολύ που σας γνωρίσαμε και που περάσατε όμορφα κατά τη διαμονή σας.
Θα σας περιμένουμε ξανά
Με εκτίμηση
Σιμόνη & Τερέζα

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Επισκέφθηκα το Paesino την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου και πραγματικά μαγεύτηκα. Το συγκρότημα με τα επιπλωμένα δωμάτια βρίσκεται στον οικισμό Κιόνια της Τήνου. Εντυπωσιάστηκα από την τοποθεσία, το γεγονός ότι είχες την αίσθηση πως βρισκόσουν σε ένα μικρό χωριουδάκι, με φροντισμένους κήπους, εξαιρετική διακόσμηση στα δωμάτια και με μικρές λεπτομέρειες που έκαναν τη διαφορά. Τα κορίτσια, η Σιμόνη και η Τερέζα, (οι ιδιοκτήτριες) είναι επαγγελματίες με όλη τη σημασία της λέξης, εξαιρετικές, ευγενικές και πάντα πρόθυμες να σου δώσουν οδηγίες και να σε ενημερώσουν για τα μέρη που αξίζει να επισκεφθείς στην Τήνο. Τα δωμάτια άστραφταν, γεγονός που αποδεικνύει τη σημασία και τη βαρύτητα που δείχνουν στην καθαριότητα. Η θέα από τα μπαλκόνια των δωματίων απλά μαγευτική, δεν ήθελες να φύγεις!! Έφυγα εντυπωσιασμένη, ήρεμη, ξεκούραστη, ενθουσιασμένη και σίγουρα η Τήνος και το Paesino συγκεκριμένα θα είναι ο προορισμός μου και του χρόνου!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Αντιγόνη Α
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή Αντιγόνη,
χαιρόμαστε πολύ που ξεκουραστηκατε κι απολαύσατε τη διαμονή σας στο Paesino.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανετο και πεντακάθαρο δωμάτιο. Εξαιρετική φιλοξενία.ειχαμε οτι μπορουσε να μας χρειαστει.Η τοποθεσια είναι πολυ κοντα στη χωρα της Τηνου. Η θέα μαγευτική. Συνεχιστε την καλή δουλειά. Το προτείνω γιατί αξίζει και με το παραπάνω!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 269odysseast
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, το εκτιμούμε πολύ. Χαιρόμαστε που η επιλογή σας να μείνετε στο χωριουδάκι μας, σάς ικανοποίησε.

Με εκτίμηση
Τερέζα & Σιμόνη