TripAdvisor
Κιόνια
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά δωμάτια με παραδοσιακές πινελιές συνοδευόμενα με την υπέροχη θέα του νησιού ! Η εξυπηρέτηση από όλη την οικογένεια ήταν ότι καλύτερο θα μπορούσε! Στο δωμάτιο μέσα μας πρόσφεραν παραδοσιακή ρακί καθώς και κάποια προϊόντα για πρωινό. Οι κοπέλες στην υποδοχή γνωρίζοντας ότι τα αγαπημένα μας λουλούδια ήταν τα αμάραντα μας είχαν ένα τεράστιο μπουκέτο στο δωμάτιο κίνηση που μας συγκίνησε! Επίσης ήταν εξυπηρετικοτατες μας έδωσαν πληροφορίες για όλο το νησί καθώς επίσης μας άφησαν να αφήσουμε το δωμάτιο ότι ώρα θέλαμε!! Κορίτσια ήταν ότι καλύτερο μπορούσατε να μας προσφέρετε στις διακοπές μας και σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά !! Συνεχίστε έτσι !!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, kyriakirenko
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2018

Σας ευχαριστουμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαρήκαμε πολύ που σας γνωρίσαμε και που περάσατε όμορφα κατά τη διαμονή σας.
Θα σας περιμένουμε ξανά
Με εκτίμηση
Σιμόνη & Τερέζα

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Επισκέφθηκα το Paesino την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου και πραγματικά μαγεύτηκα. Το συγκρότημα με τα επιπλωμένα δωμάτια βρίσκεται στον οικισμό Κιόνια της Τήνου. Εντυπωσιάστηκα από την τοποθεσία, το γεγονός ότι είχες την αίσθηση πως βρισκόσουν σε ένα μικρό χωριουδάκι, με φροντισμένους κήπους, εξαιρετική διακόσμηση στα δωμάτια και με μικρές λεπτομέρειες που έκαναν τη διαφορά. Τα κορίτσια, η Σιμόνη και η Τερέζα, (οι ιδιοκτήτριες) είναι επαγγελματίες με όλη τη σημασία της λέξης, εξαιρετικές, ευγενικές και πάντα πρόθυμες να σου δώσουν οδηγίες και να σε ενημερώσουν για τα μέρη που αξίζει να επισκεφθείς στην Τήνο. Τα δωμάτια άστραφταν, γεγονός που αποδεικνύει τη σημασία και τη βαρύτητα που δείχνουν στην καθαριότητα. Η θέα από τα μπαλκόνια των δωματίων απλά μαγευτική, δεν ήθελες να φύγεις!! Έφυγα εντυπωσιασμένη, ήρεμη, ξεκούραστη, ενθουσιασμένη και σίγουρα η Τήνος και το Paesino συγκεκριμένα θα είναι ο προορισμός μου και του χρόνου!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!

1  Ευχαριστούμε, Αντιγόνη Α
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή Αντιγόνη,
χαιρόμαστε πολύ που ξεκουραστηκατε κι απολαύσατε τη διαμονή σας στο Paesino.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανετο και πεντακάθαρο δωμάτιο. Εξαιρετική φιλοξενία.ειχαμε οτι μπορουσε να μας χρειαστει.Η τοποθεσια είναι πολυ κοντα στη χωρα της Τηνου. Η θέα μαγευτική. Συνεχιστε την καλή δουλειά. Το προτείνω γιατί αξίζει και με το παραπάνω!

Ευχαριστούμε, 269odysseast
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, το εκτιμούμε πολύ. Χαιρόμαστε που η επιλογή σας να μείνετε στο χωριουδάκι μας, σάς ικανοποίησε.

Με εκτίμηση
Τερέζα & Σιμόνη

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Ο "εξαιρετικός συνδυασμός" του τίτλου περιλαμβάνει, την ανθρώπινη και συνάμα επαγγελματική προσέγγιση της ιδιοκτησίας, Σιμόνης και Τερέζας, προς τους επισκέπτες, την υπέροχη θέα, την ιδανική καθαριότητα, την κάλυψη όλων των απαραίτητων στοιχείων για μια άνετη και ευχάριστη διαμονή και φυσικά την τοποθεσία. Τα δωμάτια είναι άνετα, ευρύχωρα, λιτά, με εκπληκτικές βεράντες, με καθημερινή και πολύ καλή καθαριότητα, extra amenities, φτιαγμένα απλά και λειτουργικά με προσοχή και μεράκι.
Συγχαρητήρια!!! Θα τα πούμε σύντομα.

1  Ευχαριστούμε, Ioannis S
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Ioannis S,
σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το μικρό μας χωριουδάκι αλλά και για εμάς τις ίδιες. Είμαστε χαρούμενες που η επιλογή του καταλύματός μας σάς άφησε ικανοποιημένους.
Εμείς από την πλευρά μας, χαιρόμαστε να γνωρίζουμε ανθρώπους σαν κι εσάς και να συμβάλλουμε στην ευχάριστη διαμονή τους.
Εις το επανιδείν με μεγάλη μας χαρά.
Σιμόνη & Τερέζα

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018

Δίπλα στην χώρα, το paesino είναι ένα μικρό συγκρότημα με μικρά πανοραμικά χτισμένα μικρά διαμερίσματα. Μπορεί να μην είναι τελευταίας τεχνολογίας, αλλά μένοντας εκεί έχει την αισθηση ότι ο χρόνος χάνεται σε κάθε ηλιοβασίλεμα. Η θέα απλά κόβει την ανάσα. Από κάτω απλώνεται ο ναός του Ποσειδώνα και της Αμφιτρίτης. Το προσωπικό είναι ιδιοκτήτες και αγαπάνε το μέρος. Καθαρό όσο δεν πάει και πολύ φιλικοί άνθρωποι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να ζητήσετε τα πιο ψηλά διαμερίσματα μιας και η θέα τους είναι μαγική. Να κλείσετε πριν τον Ιούνιο.
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, leonidas108
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ μας Λεωνίδα,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια που τιμούν το μικρό μας χωριουδάκι και την οικογένειά μας.
Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε.
Σιμόνη, Τερέζα, μαμά Ειρήνη