TripAdvisor
Κιόνια
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανετο και πεντακάθαρο δωμάτιο. Εξαιρετική φιλοξενία.ειχαμε οτι μπορουσε να μας χρειαστει.Η τοποθεσια είναι πολυ κοντα στη χωρα της Τηνου. Η θέα μαγευτική. Συνεχιστε την καλή δουλειά. Το προτείνω γιατί αξίζει και με το παραπάνω!

Ευχαριστούμε, 269odysseast
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια, το εκτιμούμε πολύ. Χαιρόμαστε που η επιλογή σας να μείνετε στο χωριουδάκι μας, σάς ικανοποίησε.

Με εκτίμηση
Τερέζα & Σιμόνη

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Ο "εξαιρετικός συνδυασμός" του τίτλου περιλαμβάνει, την ανθρώπινη και συνάμα επαγγελματική προσέγγιση της ιδιοκτησίας, Σιμόνης και Τερέζας, προς τους επισκέπτες, την υπέροχη θέα, την ιδανική καθαριότητα, την κάλυψη όλων των απαραίτητων στοιχείων για μια άνετη και ευχάριστη διαμονή και φυσικά την τοποθεσία. Τα δωμάτια είναι άνετα, ευρύχωρα, λιτά, με εκπληκτικές βεράντες, με καθημερινή και πολύ καλή καθαριότητα, extra amenities, φτιαγμένα απλά και λειτουργικά με προσοχή και μεράκι.
Συγχαρητήρια!!! Θα τα πούμε σύντομα.

1  Ευχαριστούμε, Ioannis S
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Ioannis S,
σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το μικρό μας χωριουδάκι αλλά και για εμάς τις ίδιες. Είμαστε χαρούμενες που η επιλογή του καταλύματός μας σάς άφησε ικανοποιημένους.
Εμείς από την πλευρά μας, χαιρόμαστε να γνωρίζουμε ανθρώπους σαν κι εσάς και να συμβάλλουμε στην ευχάριστη διαμονή τους.
Εις το επανιδείν με μεγάλη μας χαρά.

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018

Δίπλα στην χώρα, το paesino είναι ένα μικρό συγκρότημα με μικρά πανοραμικά χτισμένα μικρά διαμερίσματα. Μπορεί να μην είναι τελευταίας τεχνολογίας, αλλά μένοντας εκεί έχει την αισθηση ότι ο χρόνος χάνεται σε κάθε ηλιοβασίλεμα. Η θέα απλά κόβει την ανάσα. Από κάτω απλώνεται ο ναός του Ποσειδώνα και της Αμφιτρίτης. Το προσωπικό είναι ιδιοκτήτες και αγαπάνε το μέρος. Καθαρό όσο δεν πάει και πολύ φιλικοί άνθρωποι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να ζητήσετε τα πιο ψηλά διαμερίσματα μιας και η θέα τους είναι μαγική. Να κλείσετε πριν τον Ιούνιο.
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, leonidas108
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ μας Λεωνίδα,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια που τιμούν το μικρό μας χωριουδάκι και την οικογένειά μας.
Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε.
Σιμόνη, Τερέζα, μαμά Ειρήνη

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018

Εξαιρετική πρόταση διαμονής για ολιγοήμερη ή πολυήμερη διαμονή στο νησί της Τήνου. Άνετο δωμάτιο με απλή αλλά καλαίσθητη διαρρύθμιση του εσωτερικού, εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα για μια ευχάριστη διαβίωση, χωρίς περιττές και ανούσιες πολυτέλειες, πολύ καλή ποιότητα στρώματος κρεβατιού και ιδιαίτερα των πετσετών (δείγμα σεβασμού προς τον πελάτη), μεγάλο μπαλκόνι με τα απαραίτητα ξύλινα έπιπλα και με θέα προς τη θάλασσα.
Πολύ φιλικές οι δύο συμπαθέστατες ιδιοκτήτριες (Σιμόνη και Τερέζα), μας κατατόπισαν με προθυμία για όλες τις πιθανές επιλογές (αξιοθέατα, παραλίες, φαγητό) στο νησί της Τήνου. Με πολύ ενδιαφέρον απολαύσαμε και την σύντομη ξενάγηση της Σιμόνης στο αυτοσχέδιο οικογενειακό "μουσείο" που δημιούργησαν με πολύ μεράκι στους χώρους της επιχείρησης.
Λίγη προσοχή χρειάζεται στα τελευταία 800 μέτρα πριν την είσοδο της επιχείρησης λόγω στενότητας του δρόμου, αλλά όπως προέκυψε και από σχετική συζήτηση που είχαμε, αυτό οφείλεται μάλλον σε αδράνεια των αρμόδιων τοπικών αρχών και σίγουρα δεν ανήκει στην ευθύνη της ιδιοκτησίας του καταλύματος.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα για τη διαμονή των επισκεπτών του νησιού, εμείς τουλάχιστον θα το έχουμε ως πρώτη επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, _Paschalis_G19
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ Κε. Πασχάλη. Πελάτες σαν κι εσάς μάς δίνουν το κίνητρο να εξελισσόμαστε και να αγαπάμε ακόμα περισσότερο τη δουλειά μας.
Ευελπιστούμε να σας ξανασυναντήσουμε.
Πολλούς χαιρετισμούς,
Σιμόνη & Τερέζα
Υ.Γ. λέτε όταν ξαναέρθετε να έχει αλλάξει προς το καλύτερο και το οδικό μας "μικροδίκτυο"; Μακάρι :)

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2018

Πάνω στο λόφο στα Κιόνια είναι στο συγκρότημα διαμερισμάτων Paesino. Νομίζω ότι όλα έχουν αυτή την υπέροχη θέα. Τα διαμερίσματα είναι άνετα και έχουν πολύ καλό εξοπλισμό. Η διακόσμηση είναι λειτουργική αλλά και πολύ όμορφη. Όλα τόσο προσεγμένα και με αγάπη τοποθετημένα. Περάσαμε πολύ ευχάριστα και χαλαρώσαμε πραγματικά. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και πολύ φιλική.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Maria Z
Ο/η paesino t, Ιδιοκτήτης του Paesino, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2018

Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας γνωρίσαμε.
Τα λόγια σας μάς τιμούν πολύ και σας ευχαριστούμε.
Πολλούς χαιρετισμούς