Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2022

Άψογη εξυπηρέτηση και προσωπικό ευγενέστατο, πρόθυμο να σε βοηθήσει σε ότι χρειαστείς!
Το δωμάτιο πολύ καθαρό με πολύ άνετο κρεβάτι & το πρωινό υπέροχο και πλούσιο.
Έμειναν οι γονείς μου, οπότε μεταφέρω εγώ τη κριτική τους!!(Σπύρος&Ζωή)

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, artemylo
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2022

Ήταν όλα άψογα!!!Κατά την άφιξη μας η κοπέλα στη ρεσεψιόν ήταν ευγενική και πρόθυμη να μας βοηθήσει σε ότι χρειαστήκαμε....το δωμάτιο υπέροχο...και το ξενοδοχείο σε πολύ καλή τοποθεσία για να απολαύσεις το ταξίδι στην υπέροχη Μάνη....Η κουζίνα καταπληκτική για τους λάτρεις του φαγητού και η πισίνα ο χώρος και τα δωματια πολύ καθαρά.... ευχαριστούμε που κάνατε όμορφη την διαμονή μας...θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, O7984CI_
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2022

Εξαιρετικός χώρος, μεγάλα άνετα δωμάτια, ευγένεια προσωπικού, όμορφη τοποθεσία, θέα από το δωμάτιο, τέλειο πρωϊνό και με ντόπια προϊόντα!!! Ότι καλύτερο έχω δεί σε παραδοσιακού τύπου ξενοδοχείο!!! Θα ξαναπάω οπωσδήποτε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, 226stefanosm
Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2022

Αρίστη εμπειρία στην Μάνη και η καλύτερη επιλογή το ξενοδοχείο σας
1) στρατηγική θέση για να γυρίσεις την μανή να πας από Καλαμάτα Καρδαμύλη έως πορτό Κάγιο . 2) είναι διπλά στην θάλασσα την ακούς !! 3) μεγάλα δωμάτια και μπάνια 4) η οικογένεια προσπαθεί με αρχηγό την Μαρία να δώσει λύσεις και να προσπαθήσει να περάσεις όμορφα 4) πρωινό με θέα θάλασσα με τοπικά εδέσματα πίτες , κουλούρια , ρυζόγαλα φρούτα , ότι αυγά θέλεις αλλαντικά τυριά από τη μανή με Λιγιά λόγια και του πουλιού το γάλα 5 καθαρα δωματια & ζεστά δωματια για Μάρτιο .... 6) κρίμα που δεν ήταν εστιατόριο σας ανοιχτό άλλα λογικό είναι αρχές σεζόν άλλα αξίζει να φας το περιβάλλον είναι πολύ χάλαρο , έμαθα ότι έχουν δικιά τους φάρμα άρα τρως άψογα ! όλα αυτά για να τα καταλάβεις θέλει και θετική αύρα και από τον πελάτη σας ευχαριστούμε !!! ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΥΣΑ ΜΑΝΘΟΣ ΓΩΓΩ

Συμβουλή για το δωμάτιο: ολα ωραια ηταν
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, travelingfromGreece
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2021

Εξαιρετικο απο καθε αποψη, τοποθεσια , παροχες ευγενια προσωπικου,, στο πιο ομορφο παραθαλασσιο κομματι της περιοχης(παντα κατα τη γνωμη μου)θα το επισκεφτω παλι με τη πρωτη ευκαιρια . Η τοποθεσια που βρισκεται.το ξενοδοχειο σου δινει τη δυνατοτητα να κανεις εξερευνησεις σε ολη τη Μανη, επισης ιδανικη τοποθεσια για τους λατρεις του περπατηματος και του ποδηλατου

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα