Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2021

Πετρόκτιστο με μεράκι! Με άνετα μεγάλα δωμάτια, πεντακάθαρο,μεγάλα μπαλκόνια με θέα την θάλασσα! Οικογενειακή επιχείρηση από ότι κατάλαβα, με αστέρι την Μαρία η οποία είναι θησαυρός ευγένεια, πληροφορίες και οτιδήποτε χρειασθείς από το τηλεφώνημα της κράτησης μέχρι το check out!.
Εξαιρετικό πρωινό με αυστηρό πρωτόκολο για covid ! Προσπελάσιμο σε Α.Μ.Ε.Α! Πισίνα και παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο! Εξωτερικοί χώροι για πρωινό η γεύμα! Άνετο χώρο παρκαρίσματος με ηλιοπροστασία!
Δεν χρησιμοποιήσαμε τις υπηρεσίες του εστιατορίου γιατί με τα πόδια είχαμε πρόσβαση στο χωριό με πολύ καλές ταβέρνες και το Λιμένι σε απόταση αναπνοής!
Εξαιρετική επιλογή για διήμερη η τριήμερη απόδραση με αξιοθέατα τα σπήλαια Δυρού-Αερόπολη! Θα ξαναπάω!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δίκλινο με διπλό κρεββάτιι και θέα τον κόλπο!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, evangeloss755
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο..σε καταπληκτική τοποθεσία το πρωινό καταπληκτικο τα δωμάτια πολύ καθαρά με ωραία θέα το προσωπικό ευγενεστατο και με το χαμόγελο πάντα. Θα ξαναπάω σίγουρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Vasosak2343
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

βάζω 5 αστέρια σε ολα τους. Πρώτα απ'ολα η καθαριότητα τους η οποία φαίνεται σε όλους τους τομείς τους. Το δωμάτιο, οι χώροι που πήραμε το πρωινο ήταν πεντακάθαροι. Έπειτα βάζω 5 αστέρια στην ευγένεια όλων καθώς και στο πρωινό που ήταν υπέροχο. Το ξενοδοχείο βρίσκεται ακριβώς μπροστά στη θαλασσα και παρέχονται ξαπλώστρες μόνο στους ενοίκους του ξενοδοχείου, γεγονός που φιλτράρει πολύ τον κόσμο που έρχεται. Ο ιδιοκτήτης φιλοξενος και πολύ περιποιητικος. Η θάλασσα μπροστά ειναι υπέροχη κι αμμώδης. Συστήνω το ξενοδοχείο ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, fenia d
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο χτισμένο από πέτρα μπροστά στην θάλασσα!!!χτισμένο με μεράκι πολυτέλεια και αγάπη απ το κύριο Θοδωρή και την εξαιρετική οικογένεια του!!!μείναμε 4 ημέρες....φτάσαμε στην υποδοχή κ μας υποδέχεται η Μαρία κόρη του ιδιοκτήτη καθώς μας πήγαινε στο δωμάτιο μας μας είπε ότι έχει να μας δείξει δύο κ να διαλέξουμε !!!!το δωμάτιο που κλείσαμε ήταν πλαϊνό με μερική θέα στην θάλασσα αυτό είχαμε κλείσει ....η κοπέλα μας έδωσε το δωμάτιο που ήταν μπροστά ακριβώς στην θάλασσα με υπέροχη θέα κ σχεδόν στην διπλάσια τιμή με τα ίδια χρήματα!!!!! πραγματικά εντυπωσιάστηκα σταθήκαμε τυχερή γιατί πήραμε ένα δωμάτιο πολυτέλειας πεντακάθαρο με καθημερινή φροντίδα κ καθαρές πετσέτες κάθε μέρα!!πετσέτες κάθε μέρα για την πισίνα και άλλες για το δωμάτιο!!!!επίσης μας έδωσε μια λίστα με παραλίες εστιατόρια κ περιοχές που ήταν πολύ πολύτιμο πιστέψτε με !!!το πρωινό τέλειο με μεγάλη ποικιλία κ καφέδες ακόμα και freddo !!!το προσωπικό υπέροχο κ ευγενικό και πρόθυμο......μετά απ' την πρώτη μας βόλτα βρηκαμε στην βεράντα μας 2 ξαπλώστρες ξύλινες κρεβάτια κ μια απλώστρα για τα ρούχα!!! εντυπωσιάστηκα από το ενδιαφέρον του κυρίου Θοδωρή και θαύμασα το μεράκι και την αγάπη που έχει μέσα του και την ευθύνη ώστε να χαρίσει στους πελάτες άνεση κ ωραίες αναμνήσεις στο πολυτελή ξενοδοχείο του!!!το έκτισε με αγάπη κ αυτό φαίνεται όπως κ το μεράκι του !!!ευχαριστούμε για όλα πάνω απ' όλα για την καλή σας καρδιά ❤️❤️ Μαρία σε περιμένουμε στην Ζάκυνθο το υποσχέθηκες ❤️❤️

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θα περάσετε τέλεια αρκεί να έχετε αμάξι να δείτε όλη την λακωνική Μάνη καλύτερη παραλία το Μαρμάρι πολύ κοντά το Λιμένι Αρεόπολη Γερολιμένας Γύθειο
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, teoeg87
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2021

Τέλειο ξενοδοχείο με απίστευτη θέα μπροστά στη θάλασσα, όσο οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό απλά υπέροχοι, με μεγάλη τους χαρά θα σε βοηθήσουν και θα σε εξυπηρετήσουν σε όποιο πρόβλημα έχεις.
Πέραν ότι είχαμε κλείσει πιο οικονομικό δωμάτιο η Κα.Αλευρά μας πρότεινε ένα καλύτερο με απίστευτη θέα στα ίδια χρήματα με αυτό που είχαμε κλείσει.Ο χώρος και τα δωμάτια σου προσφέρουν μια θετική αύρα χαλάρωσης και ηρεμίας που χρειάζεσαι. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφθούμε.Σας ευχαριστούμε για ότι κάνατε για εμάς σας είμαστε ευγνώμων ❤

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, A5956PW_