Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Ευγενεστατος ο ιδιοκτητης.Δεν μας εδειξε βεβαια που ειναι το δωματιο με αποτελεσμα να ψαχνουμε γυρω στα 10 λεπτα πανω κατω που ειναι.Το δωματιο μας ειχε "θεα το βουνο",το οποιο βουνο βρισκεται 1 μετρο απο το μπαλκονι και βλεπεις αυτα τα βραχια.Απο την μια μερια ομως το εχουνε παρα πολυ ωραια διακοσμημενο με διαφορα λουλουδια.Οσο για το δωματιο υπεροχο κρεβατι,κλιματισμος,απιστευτα κουφωματα σε μπαλκονοπορτες τρομερη η μονωση,φοβρες σιτες,μετριο μπανιο.Το χειροτερο απο ολα ηταν η πορτα εισοδου για το δωματιο.Απο χαρτονι καλυτερη θα ηταν,τρανταζοταν καθε φορα που εκλεινε καποιος σε διπλανο δωματιο την δικη του πορτα,ακουγαμε τα παντα.(Το αναφερω γτ γραφουν οτι το ξενοδοχειο διαθετει μονωση...ανεπαρκης)Απο καθαριοτητα παιρνουν 4/10.Μπηκαμε και το πατωμα ηταν αρκετα βρωμικο,το "βουνο" που ειχαμε ακριβως μπροστα απο τα μπαλξονια μας ηταν γεματο με ιστους που με ενα απλο νερο ετσι οπως καθαριζουν τα μπαλκονια μπορουν να κανουν και αυτο.Εχουν και ενα μικρο καφε-ψιλικατζιδικο στην εισοδο του ξενοδοχειου

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Fenia_Mpitopoulou
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019

Ενώ αρχικά μας ανησύχησε η τοποθεσία αποδείχθηκε απόλυτα ικανοποιητική. Τα δωμάτια παλιά αλλά καλοσυντηρημενα με όμορφη διακόσμηση κ πλήρως εξοπλισμένα με καλές συσκευές, έπιπλα κτλπ. Παραλία εξαιρετική ακριβώς μπροστά στα δωμάτια, το προσωπικό εξυπηρετικό και φιλικό. Στάση λεοφωρειου ακριβώς δίπλα από τα δωμάτια κ τιμές χαμηλές συγκριτικά με τα αντίστοιχα ενοικιαζόμενα στη Λευκάδα. Καμιά πολυτελεια αλλά και καμιά έλλειψη. Τα προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Laroux1995
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άθλια εξυπηρέτηση. Έγινε κράτηση μέσω τηλεφώνου. Άλλα είπαμε, άλλα έγιναν. Δεν μείναμε καθόλου στην τελική και δεν πήραμε την προκαταβολή μας πίσω. Γενικά αντί επαγγελματική συμπεριφορά. Δεν το συστήνω σε κανεναν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Jordison J
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2018

Ιδανική τοποθεσία κοντά σε όλα κ με παραλία ακριβώς από κάτω. Οικονομικό. Πεντακάθαρο κ όμορφο δωμάτιο με τον εξοπλισμό που χρειάζεσαι (πιστολάκι, κουζινικά, ακόμα κ ταμπλέτες για τα κουνούπια κτλ) Το προσωπικό ευγενικότατο κ εξυπηρετικότατο. Περάσαμε υπέροχα κ τους ευχαριστώ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Roulako
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την οικογένειά μου τον Αύγουστο για τρία βράδια. Η τοποθεσία των δωματίων ήταν πολύ καλή και οι οικοδεσπότες ευγενικοί. Είχε μια πανέμορφη παραλια ακριβώς μπροστά με ξαπλώστρες. Το δωμάτιο ήταν καθαρό αλλά το μπάνιο ήταν παλιό, μικρό και δεν είχε παράθυρο με αποτέλεσμα να είναι γεμάτο υγρασία. Θεωρώ ότι για τις παροχές του είναι ακριβό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitra K