“Από τα καλύτερα μαγαζιά”
Κριτική για: Πιρουνάκια

Πιρουνάκια
Περιγραφή: Στις Αχαρνές και στους Θρακομακεδόνες όταν λέμε σουβλάκια εννοούμε Πιρουνάκια! Ένας μοντέρνος και παράλληλα ζεστός χώρος που έχει φτάσει την λέξη σουβλάκι στα υψηλότερα επίπεδα! Μία επίσκεψη στο χώρος μας θα σας πείσει! Πιρουνάκια Grill! Γεύσεις που αξίζει να δοκιμάσετε!
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα μαγαζιά
Όλα τα προϊόντα είσαι μοναδικά, ότι και να διαλέξεις είναι.... Μοναδικά !!!
Πολύ καλή ψητή φέτα!!!
Κεμπάπ ....
Όλα τέλεια.
Σας ευχαριστούμε πολύ

Ευχαριστούμε, do_george

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Πολύ όμορφος χώρος, ωραία πιάτα και φοβερή εξυπηρέτηση! Ήταν όλα εξαιρετικά Συνεχίστε την καλή δουλειά! Μπράβο!

1  Ευχαριστούμε, _V8277CP
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021

Πολύ ωραίες γεύσεις και η ποιότητα των πρώτων υλών είναι ξεκάθαρο ότι είναι στη κορυφή! Συγχαρητήρια!

1  Ευχαριστούμε, K9841CP_
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα τα φημισμένα Πιρουνακια με την οικογένεια μου κ πραγματικά εντυπωσιάστηκα με τις πεντανοστιμες γεύσεις του ! Δοκίμασα μερίδα γύρο χοιρινό και κοτομπουκιες κ ηταν ότι καλύτερο ενός φάει! Μας άρεσε πολύ η δροσερή σαλάτα πιρουνακια κ μας έκαναν εντύπωση οι πατάτες που ήταν τραγανες και ολοφρέσκιες, πράγμα σπάνιο!!! Το μαγαζι πολυ καθαρό και προσεγμένο κ το προσωπικό ευγενικό και άμεσο. Συνεχίστε έτσι, μπραβο σας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, 976pdan
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Γεύση κάτω του μετρίου παρά τις υψηλότατες τιμές, τις οποίες καυτηριάζουν πολλοί καταναλωτές.
Το αλάτι καλύπτει τα πάντα, είτε για να αυξήσει η επιχείρηση την κατανάλωση των ποτών των πελατών που εξυπηρετούνται στο σαλόνι του καταστήματος, είτε για να "εξουσιάσει" τη γεύση των προϊόντων???.
Διαρκώς προσφέρονται μικρού μήκους... προτηγανισμενες πατάτες, μαλακές σαν βρασμένες, προφανώς ξανατηγανισμενες σε ερασιτεχνική - ακατάλληλη - φριτεζα, με χαμηλή θερμοκρασία λαδιού (?) . Η επιχείρηση έχει αρκετή κίνηση λόγω της θέσης της, κυρίως, Νομίζω ότι αξίζει στους καταναλωτές που την υποστήριξαν τόσα χρόνια, αντί να υποβιβάζει την ποιότητα των προϊόντων της, η επιχείρηση να πραγματοποιεί τουλάχιστον τις στοιχειώδεις απαιτουμενες επενδύσεις στον σωστό εξοπλισμό και παράλληλα να διασφαλίζει τις επιβεβλημένες υγειονομικές προφυλάξεις, κάτι το οποίο μοιάζει ότι δεν έκανε την περίοδο της πανδημίας και έτσι να διατυπώθηκαν πολλά αρνητικά σχόλια.

2  Ευχαριστούμε, Alex E
Ο/η Giannis T, Ιδιοκτήτης του Πιρουνάκια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2021

δεν είπατε και για τους διανομείς κάτι. Άστοχος σε ολα για ακόμα μια φορά. Δεν έχετε ιδέα από εστίαση όπως φαίνεται. Ευχαριστούμε που ασχολείστε ακομα μαζί μας και γράφετε σε ολα τα μέσα. Η αρνητική διαφήμιση από εσάς είναι η καλύτερη διαφήμιση για μας. Άλλωστε ο κόσμος μας στηρίζει έμπρακτα και συνεχώς αυξάνεται. Να είστε καλά.

Πιρουνάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Θρακομακεδόνες, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πιρουνάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!