“Δεν τηρούνται οι υγειονομικές προδιαγραφές covid”
Κριτική για: Πιρουνάκια

Πιρουνάκια
Περιγραφή: Στις Αχαρνές και στους Θρακομακεδόνες όταν λέμε σουβλάκια εννοούμε Πιρουνάκια! Ένας μοντέρνος και παράλληλα ζεστός χώρος που έχει φτάσει την λέξη σουβλάκι στα υψηλότερα επίπεδα! Μία επίσκεψη στο χώρος μας θα σας πείσει! Πιρουνάκια Grill! Γεύσεις που αξίζει να δοκιμάσετε!
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Με μεγάλη λύπη, σε επίσκεψή μου για να δώσω παραγγελία take out, διαπίστωσα ότι η πλειοψηφία των υπαλλήλων της κουζίνας (8 από τους 10 συνολικά), είτε δεν φορούσε καθόλου μάσκα είτε τη φορούσε στο πιγούνι καθώς ετοίμαζαν τις παραγγελίες και παράλληλα συνομιλούσαν παρουσία της διεύθυνσης. Πρώτα η υγεία ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Alex E
Ο/η Giannis T, Ιδιοκτήτης του Πιρουνάκια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Μαρτίου 2021

Προφανώς πήγατε σε άλλο μαγαζί. Στο δικό μας τηρούνται ολα τα μέτρα προστασίας. Απολυμάνσεις κάθε 15 μερες,rapid tests σε όλους τους εργαζόμενους μια φορά το μήνα. Μασκες αντισηπτικά σε όλο το προσωπικό. Όσον αφορά τους ψήστες και τους τυλιχτές ειναι λογικό να πέφτει η μάσκα μιας και δεν κάνουν δουλειά γραφείου. Ο ψήστης στο 8ωρο του θελει 4 λίτρα νερό. Εμείς είμαστε οι πρώτοι που κοιτάμε πρώτα την υγεία γιατί δεν θέλουμε να κολλήσουμε εμεις οι ίδιοι ουτε το προσωπικό που θα πρέπει να είναι στη θέση του ωστε να βγαίνει και η υπέρογκη δουλειά. Μέχρι στιγμής τα καταφέρνουμε πολυ καλά στον 1 χρόνο κορονοιου ,δόξα τω θεώ και δεν είχαμε ούτε ένα κρούσμα στα 46 άτομα. Ευχαριστούμε παρ'ολα αυτα που μπήκατε στη διαδικασία να μας αξιολογήσετε. Εις το επανιδείν.

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2020

Ήρθαμε να φάμε σουβλάκια 18/6/2020 και ώρα 12:30 το βράδυ παρέα , με μικρά παιδάκια ! Τα σουβλάκια ήταν παρά πολύ ωραία αλλά το σέρβις απαράδεκτο! Η μελαχρινή κοπέλα εντελώς ειρωνική , μας κοιτούσε με ύφος και δεν εξυπηρετουσε το τραπέζι μας! Επίσης μάσαγε τσίχλα ! Πραγματικά πιο άθλιο σέρβις δεν έχω αντικρίσει τον τελευταίο χρόνο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
5  Ευχαριστούμε, Likegreece1
Η κριτική γράφτηκε 12 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι καλύτερο σουβλάκι της περιοχής..... Μικρός αλλά ωραίος και ζεστός χώρος.... Εξυπηρέτηση καλή και οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και εξυπηρετικοί.....

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, _C3151AU
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα το καλύτερο σουβλακι.
Το επισκεφτήκαμε μεγαλη παρεα και μείναμε ενθουσιασμένοι γρήγορη εξυπηρέτηση πηραμε ποικιλίες κρεατικών και ηταν πεντανόστιμα ολα και ποκυ μεγαλες μερίδες.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.Το καλυτερα σε ολη την περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _C7914QV
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρείται από τους πιο πολλούς από τα πιο καλά ψητοπωλείο της περιοχής, ωστόσο όσες φορές έχει τύχει κι έχω φάει εκεί δεν τρελάθηκα ιδιαίτερα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, dimitriskT4118VO

Πιρουνάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Θρακομακεδόνες, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πιρουνάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!