“Το καλυτερο τριγυρω.”
Κριτική για: Πιρουνάκια

Πιρουνάκια
Περιγραφή: Στις Αχαρνές και στους Θρακομακεδόνες όταν λέμε σουβλάκια εννοούμε Πιρουνάκια! Ένας μοντέρνος και παράλληλα ζεστός χώρος που έχει φτάσει την λέξη σουβλάκι στα υψηλότερα επίπεδα! Μία επίσκεψη στο χώρος μας θα σας πείσει! Πιρουνάκια Grill! Γεύσεις που αξίζει να δοκιμάσετε!
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη ποιοτητα, πολλες επιλογες. Το καλαμακι (η σουβλακι) κοτοπουλο το highlight. Στεγνη η ζουμερη πιτα οπως πρεπει καλοψημενη και μια ολυμπια αμβροσια σαν αυτη θελει και την σως γιαουρτιου για να απογειωσει τη γευση. Α, μην και ξεχασετε να ζητησετε αφθονο κοκκινο πιπερι, αμαρτια...

Ευχαριστούμε, Papastr

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε ένα όμορφο περιβάλλον με ανθρώπους χαμογελαστούς, εξυπηρετηθήκαμε με τον καλύτερο τρόπο και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από τα όσα παραγγείλαμε.

Ευχαριστούμε, Πέτρος Β
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και δεν σας ήξερα ομολογώ ότι στάθηκα πολύ τυχερή που σας επέλεξα από το ίντερνετ μιας και δεν γνωρίζω πολλά καταστήματα από την περιοχή. ειλικρινά ομολογώ ότι έχετε από τα καλύτερα σουβλάκια που έχω ομδοκιμασει στην ζωή μου..Η εξυπηρέτηση σας άψογη και πολύ γρήγορη και ότι και να επέλεξα από το μενού σας ήταν πεντανόστιμα και περιποιημένα!Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι Συγχαρητήρια...και σας υπόσχομαι ότι σύντομα θα σας επισκεφθώ και στο δικό σας χώρο. Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη εξυπηρέτηση σας περασμένα μεσάνυχτα στο χώρο μου.Ειναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική σε εστιατόριο που δεν έχω επισκεφθεί από κοντά αλλά εσείς πραγματικά το αξίζετε!Ένα απλό πακέτο για το σπίτι και πρώτη φορά μένω τόσσο ευχαριστημένη!Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Olga K
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Όμορφος παρείστικος χώρος με ανθρώπους γεμάτους χαμόγελα και πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν! Πολύ καλό τόσο για οικογένειες αλλά και για παρέες νεαρών και λίγο ως και πολύ μεγαλύτερων!!!! Όμορφες γεύσεις και όχι μόνο στο παραδοσιακό σουβλάκι!!! Αξίζει κάποιος να το επισκεφτεί!!!

Ευχαριστούμε, Irinifrangkou
Ο/η Giannis T, Ιδιοκτήτης του Πιρουνάκια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζί σε όλη την περιοχή των αχαρνων εξαιρετικό φαγητό ζεστός χώρος πολυ καλές τιμές.!!

Ευχαριστούμε, Nikos R

Πιρουνάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θρακομακεδόνες, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Χαλάνδρι, Αττική

Πιρουνάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!