“Ιδανική επιλογή για μια φαγητό στην εξοχή αλλά λίγα λεπτά από το κέντρο”
Κριτική για: Ταβέρνα Θέα Τατόι

Ταβέρνα Θέα Τατόι
Περιγραφή: Είμαστε ένα παραδοσιακό εστιατόριο για όλη την οικογένεια με μοναδική θέα σε όλη την Αττική. Τα πιάτα μας ακολουθούν την παραδοσιακή ελληνική κουζίνα, με μεγάλη ποικιλία και έμφαση στο ψητό κρέας. Μας αρέσει να συμπεριφερόμαστε στους επισκέπτες μας όπως και στους αγαπημένους μας. Το εξαιρετικό προσωπικό μας μαγειρεύει και σερβίρει με μεγάλη χαρά και με χαμόγελο. Χρησιμοποιούμε πάντα φρέσκα και εξαιρετικής ποιότητας υλικά από την ευρύτερη περιοχή και φέρνουμε στο τραπέζι σας παραδοσιακές γεύσεις. Η ταβέρνα βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία σε ένα γραφικό σημείο, κοντά στο δάσος και δίπλα στο Βασιλικά Κτήματα Τατοΐου. Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε!
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική ταβέρνα, σε μοναδικό σημείο με υπέροχη θέα σε όλη σχεδόν την Αττική. Το φαγητό της είναι πολύ νόστιμο, με παραδοσιακά ελληνικά πιάτα που τα ετοιμάζουν εκείνη την στιγμή. Το περιβάλλον είναι όμορφο και ιδανικό για παιδιά και μια βόλτα στην εξοχή. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Gregory Z
Ο/η Taverna T, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Θέα Τατόι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε και πάλι σύντομα! Με εκτίμηση, η ομάδα της Ταβέρνα Θέα.

Ταβέρνα Θέα Τατόι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ταβέρνα Θέα Τατόι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!