“Τεράστιος χώρος”
Κριτική για: Iliadis coffee and food

Iliadis coffee and food
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Μεγάλος χώρος που προσφέρεται για καφέ και για φαγητό.
Για καφέ πηγαίνει ο σύζυγος μου και τον εξυπηρετεί, γιατί έχει άνετο πάρκινγκ και καλό σήμα WiFi. Εγώ έχω πάει κάποιες φορές για σουβλακοκατάνηξη....μια χαρά γεύσεις. Τα σισλίκ, θα έλεγα ότι είναι κάτι διαφορετικό από τα υπόλοιπα μαγαζιά του είδους.
Τώρα όσον αφορά το σέρβις, προσωπικά το βρήκα λίγο αργό, κυρίως όσον αφορά τον χρόνο που περιμένεις ώσπου να δώσεις παραγγελία. Οι τιμές σχετικά ίδιες με όλα τα συναφή του χώρου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Roula K
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε παραγγείλει αρκετές φορές από τότε που άνοιξε. Στην αρχή ήταν οκ, τον τελευταίο καιρό είναι απ το κακο στο χειρότερο. Αργούν να τα φέρουν σε γενικά πλαίσια και μάλιστα την τελευταία φορά μας ήρθε αυτό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, _dimitraskordara
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν επειδή μεγάλωσα στο μενίδι και εννοείται έχω φίλους Ρώσσους και πόντιους μου έμαθαν τα σασλίκ ,Πρόκειται για τα παραδοσιακά ρωσσικά καλαμάκια χοιρινά αρνίσια ή κοτόπουλο που είναι μαριναρισμένα ,Αξίζει να τα δοκιμάσετε ! Είναι καταπληκτικά! Το σουβλάκι του με γύρο που εχω δοκιμάσει ειναι επίσης πολύ καλό. Εγώ παραδοσιακά τρώω σχεδόν μία φορά την εβδομάδα στο κατάστημα του Ασπροπύργου,αλλα και αυτό του Μενιδίου εχει την ίδια ποιότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kosfos86

Iliadis coffee and food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Iliadis coffee and food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!