“Εστιατοριο Ίωνες”
Κριτική για: Ίωνες

Ίωνες
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μαγαζί Κυριακή μεσημέρι..Η εξυπηρέτηση πολύ καλή όπως και το φαγητό..Τα αρνητικά ήταν ότι τα onion rings σαν ορεκτικό ήταν μαζί με πατάτες τηγανιτές και αναλογικά στο πιάτο ήταν λίγα και επειδή η σερβιτόρα δεν μας ενημέρωσε παραγγείλαμε και μερίδα πατάτες.Επισης οι μερίδες ικανοποιητικές αλλά έχουν μικρύνει σε σχέση με παλιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, _R8884IX

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχει να φας τα παντα...απο γλυκά, πίτσες, μακαρόνια. Όλα πολύ νόστιμα. Στα μείον βάζω την διακόσμηση που δεν μου άρεσε το αρχαιοελληνικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, TrailBlazer727923
Ο/η ΙΩΝΕΣ Ι, Διευθυντής του Ίωνες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουνίου 2018

Αγαπητό μέλος του TripAdvisor , ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2017

Δεν μπορώ να έχω μία πλήρη εικόνα της καφετέριας. Ο καφές καλός, άψογο το προσωπικό, αλλά λόγω της ιδιόρρυθμης διακόσμησης, με τα αρχαία αγάλματα και την όλη γενική διακόσμηση που δεν δένουν με το περιβάλλον της γύρω περιοχής, σε κάνουν να μην θέλεις να προτιμήσεις άλλη φορά την συγκεκριμένη καφετέρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Χριστιάνα Π

Αγαπητό μέλος του Τripadvisor ευχαριστούμε για τα σχόλια σας, αλλά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στη Βαρυμπόμπη βρίσκεται ο τύμβος του αρχαίου τραγικού ποιητή Σοφοκλή . Όπως καταλαβαίνεται η αρχαιοελληνική διακόσμηση δένει απόλυτα με την περιοχή μας .Επίσης ένας ακόμα λόγος που επιλέξαμε να διακοσμήσουμε το κατάστημα μας με αρχαιοελληνικά στοιχεία είναι η ιωνική καταγωγή μας για την οποία είμαστε πολύ υπερήφανοι ,εξ ου και το όνομα '' ΙΩΝΕΣ '' .Θα χαρούμε πολύ να μας ξανά επισκεφτείτε !

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2016

Πολύ ωραία γλυκάκια και ποικιλίες. Πράσινο ωραίο περιβάλλον. Ευγενικό προσωπικό. Μπορεί να καθίσει κανείς και για ένα καφέ είναι σαν πλατεία σε δεν θα έλεγα χωριό αλλά χαίρεται το μάτι σου πράσινο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 746traveler

Ευχαριστούμε πολύ αγαπητό μέλος του TripAdvisor!!

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2016

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Μετάφραση Google

Ίωνες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

Αχαρνές, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ίωνες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!