“Μέτρια Επιλογή”
Κριτική για: Παλαιός Μύλος

Παλαιός Μύλος

Ο χώρος του μαγαζιού είναι εντυπωσιακός, περιτριγυρίζεται από νερά και έχει τέλειο ίσκιο όπως όλα τα μαγαζιά στην περιοχή. Ανεξαρτήτως τι θα πάρεις σερβίρει παραδοσιακό κρητικό πιλάφι και όλο το προσωπικό είναι πρόσχαρο να εξυπηρετήσει.

Από μεριάς φαγητού δυστυχώς δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα. Το μενού είναι πάνω-κάτω ίδιο με τα υπόλοιπα τριγύρω, αλλά ειδικά στο αντικριστό νομίζω έχανε λίγο από γεύση.

Ευχαριστούμε, Zolioth

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020

Η ταβέρνα αυτή βρίσκεται κάτω από το δρόμο και διαθέτει ελεύθερο πάρκινγκ για τους πελάτες. Σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον με πλούσια βλάστηση και τρεχούμενα νερά απολαύστε με την οικογένεια και τους φίλους σας νόστιμα φαγητά σε μεγάλες μερίδες με οικονομικές τιμές. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Το κατάστημα εκτός από το φρούτο με τη ρακί στο τέλος προσφέρει δωρεάν παραδοσιακό πιλάφι ως κέρασμα.

Ευχαριστούμε, antonakakp
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο φαγητο μεγαλες μερίδες δεν ξεραμε τι να πρωτο φαμε! Τελειο μερος διπλα στα τρεχούμενα νερα! Φαγαμε κρεας αντικριστό πολυ ωραιο!

Ευχαριστούμε, raniakan
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αγαπημένο μέρος, ωραίο φαγητό, ωραίες μερίδες σε λογικές τιμές. Δεν ξέρω αν έτυχε εκείνη την ημέρα αλλά μας κερασαν και γαμοπιλαφο. Στο τέλος μας προσέφεραν τσικουδιά με καρπούζι. Φιλικό προσωπικό και ειδικά μια μελαχρινή κοπέλα πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει σε ο,τι ζητήσαμε. Παρόλο που είχε αρκετό κόσμο. Θα μας ξαναδείτε σιγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, msfiga
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σημερα εχω επισκεφτεί για πρωτη φορα το εστειατόριο με την παρεα μου. Ειχαμε περαγγειλει σουβλακι κοτοπουλο και Παϊδάκια οπου ηταν αρκετα γευστικα και καλό ψημένα. Επισης εχουμε παραγγειλει αντικρικστό γευστικα ηταν ωραίο άλλα όμως ήταν σκληρό. Ο χορος του εστειατόριο ειναι πολύ ωραιος και το περιβάλλον. Οι τιμες ηταν αρκετα ικανοποιητικες!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, marinosh728

Παλαιός Μύλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργυρούπολη, Νομός Ρεθύμνου

Παλαιός Μύλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.