Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Destinia.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ευρύχωρο δωμάτιο ,περιποιημένο και καθαρό ,μου έκανε εντύπωση που άλλαζαν τα σεντόνια και τις πετσέτες κάθε μέρα ,το πρωινό παρά πολύ ωραίο με πολλές επιλογές ,το προσωπικό ευγενέστατο, πρόθυμο πάντα να σε ευχαριστήσει ,τα παιδιά στο μπαρ τέλεια !!! Πολύ ωραίοι άνθρωποι και οι ιδιοκτήτες !!!περασαμε όπως ακριβως θα θέλαμε ...το πιο σημαντικό ομως για εμάς ήταν ότι είναι pet friendly καθως είχαμε μαζί μας και τον Cookie μας ... ευχαριστούμε πολύ !!!προτεινω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, gardenistas
Ο/η levantes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Levantes Ios Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για για την επίσκεψη σας στην όμορφη Ίο και χαιρόμαστε που εκφράσατε με θετικά σχόλια τη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας. Είναι χαρά μας να γνωρίζουμε ότι απολαύσατε το σύνολο των υπηρεσιών μας καθώς και την ευγένεια και τον επαγγελματισμό του προσωπικού.

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018

Το οτι εχουμε επισκεφτεί την Ιο τέσσερα καλοκαίρια και μείναμε και τις τέσσερις φορές στο Levantes τα λέει ολα.Εξαιρετικοί και φιλικοί οι ιδιοκτήτες ,άριστα στην καθαριότητα,εξαιρετικό πρωινό,σούπερ θέα από ολα τα σημεία του Levantes !!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Tέλεια θέα από ολα τα σημεία.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, ioannis e
Ο/η levantes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Levantes Ios Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Ιωάννη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε γι ακόμη μια φορά το ξενοδοχείο μας για για την επίσκεψη σας στην όμορφη Ίο και χαιρόμαστε που εκφράσατε με θετικά σχόλια τη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας. Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε ότι απολαύσατε το σύνολο των υπηρεσιών μας καθώς και την ευγένεια και τον επαγγελματισμό του προσωπικού.
Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι στο Levantes Ios Boutique Hotel.
The Team of Levantes Hotel!

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικος χώρος πολύ καθαρός κ προσεγμένος... Ευχάριστο κ ευγενικό προσωπικό..Μια βόλτα στην πισίνα για μπάνιο κ ένα χαλαρό κοκτέιλ θα σας πείσουν εμείς περάσαμε υπεροχα.. Συγχαρητήρια Levantes team!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Madela M
Ο/η levantes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Levantes Ios Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Madela M

Ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι στο Levantes Ios Boutique Hotel.
The Team of Levantes Hotel!!!

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2018

Το levantes ηταν το πρωτο outique στην Ιο.Ακομα και αυτή τη στιγμη που γραφω την κριτικη θεωρω ότι εχει την καλυτερη τοποθεσια και θεα στον μυλοποτα εμω τα δωματια του είναι καθαρα πανέμορφα με ολες τις ανεσεις.Οι πισινες των δωματιων αλλα και του ξενοδοχείου είναι εκπληκτικες.Προσφατα το ξανα επισκεφτηκα λογω μιας γαμοβαπτισης και ηταν εξαιρετικα για άλλη μια φορα.Τα συγχαρητηρια μου σε ολη την οικογενεια Μπουρνελη.

Με πολλη εκτιμηση
Κωσταντης

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωματια είναι εξαιρετικα με πισινες που κανουν τη διαμονη σου απολαυση
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, KostadinosP1
Ο/η levantes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Levantes Ios Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Κωνσταντή
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε ξανά το ξενοδοχείο μας για για την επίσκεψη σας στην όμορφη Ίο και χαιρόμαστε που εκφράσατε με θετικά σχόλια τη διαμονή σας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας. Είναι χαρά μας να γνωρίζουμε ότι απολαύσατε το σύνολο των υπηρεσιών μας καθώς και την ευγένεια και τον επαγγελματισμό του προσωπικού.

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό οικογενειακό ξενοδοχείο, άψογη εξυπηρέτηση, εκπληκτική θέα στην παραλία Μυλοποτας, πλούσιο ποιοτικό πρωινό με σπιτικά προϊόντα, άνετο parking. Συνιστάται ανεπιφύλακτα! Πολύ καλή σχέση ποιότητας - τιμής.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, panayiotisk813
Ο/η levantes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Levantes Ios Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Panayiotis K