Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Destinia.com
Hotels.com143 $
Travelocity143 $
Traveluro139 $
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2020

Η διαμονη μας ηταν εκπληκτικη! Ολοι ηταν εξαιρετικα ευγενικοι και επαγγελματιες. Ενα μεγαλο ευχαριστω στο προσωπικο που εκανε την διαμονη μας ευχαριστη. Το δωματιο ηταν πεντακαθαρο μας κανανε και αναβαθμιση δωματιου. Το πρωινο του πολυ γευστικο. Οποιος επισκεφτει το νησι αξιζει να μεινει σ αυτο το ξενοδοχειο.

Ευχαριστούμε, 767VASSILIS
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Μετά από επίσκεψή μας στην Ιο για διακοπές,επιλέξαμε το υπέροχο αυτό ξενοδοχείο με θέα στο Μυλοπότα για να απολαύσουμε μία θεραπεία σώματος. Τα κορίτσια της Aegeo Spas μας βοήθησαν να λάβουμε τη κατάλληλη θεραπεία για τις ανάγκες μας. Η Φαίη στην υποδοχή ήταν άμεση και κατατοπιστική και η Μελίνα ανέλαβε τη θεραπεία μας και μας χαλάρωσε, βοηθοντας μας να ξεπιαστουμε. Συστήνω ανέπιφυλακτα.

2  Ευχαριστούμε, kostaskara1989
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Μια μοναδική εμπειρία σ έναν απλά μοναδικό χώρο . Όλα απλώς ήταν υπέροχα , ένα πολύ ζεστό προσωπικό ήταν πάντα εκεί για να μας περιποιηθεί σε ότι χρειαζόμασταν ακόμα κ αν δεν το ζητούσαμε πάντα με χαμόγελο , τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα κ άνετα με την απίστευτη θέα της θάλασσας του Μυλοποτα , το φαγητό κ τα ποτά απλά απολαυστικά οποιασδήποτε ώρα μέσα στην ημέρα , ότι θέλαμε απλώς ήταν εκεί το πιο ιδανικό ξενοδοχείο στο σωστό μέρος το συστήνω ανεπιφύλαχτα !!
Γιάννης

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, johnyst2020
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικο service και εξυπηρετηση του προσωπικου για ολες τις υπηρεσιες.εξαιρετικη ποιοτητα πρωινου.Συστηνεται για ολες κατηγοριες πελατων οπως οικογενειες,φιλους κλπ.Η διευθυνση του ξενοδοχειου πληρως εξυπηρετικη.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Thesskalamaria
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε τελεια τοποθεσια δίπλα από την παραλία, χτισμένο αμφιθεατρικά με υπέροχη θέα της παραλιας. Το προσωπικό απλά καταπληκτικό. Πολυ καλό πρωινό. Επισης πολυ ωραίο και το εστιατόριο του ξενοδοχείου

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Kostas-Kl