FindHotel
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για εξαιρετικές σουίτες με θεα στη παραλία του Μυλοποτα. Τα δωμάτια ευρύχωρα και καθαρά ενώ ο αίθριος χώρος με την ιδιωτική πισίνα παράδεισος! Το πρωινό θεσπέσιο με τη δυνατότητα να επιλέξεις από κατάλογο. Η Σοφία στην υποδοχή ιδιαίτερα θετικός άνθρωπος και ευγενικός. Ρωτήστε επίσης για τη δυνατότητα να κάνετε και το γύρο του νησιού με σκάφος.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, basilisg2017
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020

Εγκαρδιότητα, ευγένια, προθυμία, ενθουσιασμό, αυθεντική φιλοξενία... Όλα αυτά και πολλά περισσότερα θα βιώσει κανείς, αν επισκεφθεί το "Hideout Suites" στο υπέροχο νησί της Ίου. Ό,τι και αν γραφτεί θα είναι λίγο, καθώς ο τρόπος που μας φιλοξένησαν ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας.

Από την πρώτη κιόλας στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας στην Ίο, νιώσαμε ότι ολόκληρο το νησί μας ανήκει. Και αυτό χάρη στο μεράκι και την υπερπροσπάθεια των ανθρώπων του ξενοδοχείου. Στο λιμάνι μας υποδέχθηκε ο ίδιος ο μάνατζερ -και ιδιοκτήτης συνάμα- του καταλύματος, κύριος Λευτέρης! Στην πορεία προς το ξενοδοχείο μας έκανε μια εμπεριστατωμένη περιγραφή του νησιού. Φτάνοντας στο ξενοδοχείο μας επέτρεψαν να κάνουμε early check-in, δίνοντας μας και free upgrade. Το δωμάτιο ήταν καθ'όλη την διάρκεια της διαμονής μας αψεγάδιαστο. Το πρωινό ήταν πλούσιο, ποιοτικό, γευστικό και πάντα στην ώρα του, καθώς το σερβίρισμα γινόταν στο δωμάτιο. Η Σοφία, η οποία εργάζεται στην υποδοχή, ήταν η πυξίδα μας στο νησί. Μας έδωσε πολλές χρήσιμες πληροφορίες και μας έκανε να αισθανθούμε ντόπιες. Σαν να μην έφταναν όλα αυτά, κατά την αναχώρηση μας μας επέτρεψαν να κάνουμε δωρεάν late check-out και ο ίδιος ο ιδιοκτήτης μας πήγε ξανά μέχρι το λιμάνι. Φιλοξενία 5*+!!! Τι άλλο μπορεί να ζητήσει κανείς;

Αναντίρρητα, λοιπόν, όταν μιλάμε για το Hideout Suites, μιλάμε για το κορυφαίο κατάλυμα του νησιού!

P.S.We will be back!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Y3365LS_
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για δύο βράδια με φίλους και η εμπειρία μας εκεί ήταν ήταν αξέχαστη!! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικό καθώς μας έδινε κάθε πληροφορία που θα μπορούσε να μας φανεί χρήσιμη κατά τη διαμονή μας στο νησί! Θα το προτίμησω σίγουρα αν επισκεφτώ ξανά την Ίο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, nikoletta k
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2019

Μειναμε σε μια καταπληκτικη βιλα. Οι ιδιοκτητες εχουν κανει μια πραγματικα εξαισια επιχειρηση. Ηταν ευρυχωρη, με μοντερνα διακοσμηση και ολες τις ανεσεις. Ειχε καταπληκτικη θεα προς την παραλια του Μυλοποτα. Η επιτομη του Hide Out ειναι ο εξωτερικος χωρος της βιλας καθως ηταν πολυ μεγαλος με μεγαλη και ανετη πισινα και ολα αυτα με πληρη ιδιωτικοτητα. Μοναδικος συνδιασμος ! Το προτεινω ανεπιφυλακτα για ζευγαρια. Το προσωπικο στην υποδοχη, η Σοφια και η Ειρηνη, και στο σερβις, Ηλιας και Μαριος εξαιρετικοι ολοι !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, CHAL1111
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σε κερδίζει απο την πρώτη στιγμη καταπληκτική αρχιτεκτονική μοναδική θέα!!!
Και η τοποθεσια ειναι κοντά σε όλους τους προορισμούς!!!
Το προσωπικό μόνιμα χαμογελαστό και εξυπηρετικό με τον καθε ενα!!!
Τα δωμάτια προφέρουν την καλύτερη αίσθηση φιλοξενίας!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, haris m