“Αξιοπρεπές!”

Savvas Taverna
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσία υπέροχη με θέα πολύ ωραία. Τα θαλασσινα και το ψάρι φρεσκότατα. Τα συνοδευτικά πολύ ωραία. Το προσωπικό ευγενικό και επικοινωνιακό. Πολύ καλή επιλογή. Υπέροχα και τα δωμάτια που έχουν :) Σχέση τιμής και υπηρεσίας φανταστική.

Ευχαριστούμε, Hristina K

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη τοποθεσία, μια ταράτσα πάνω από έναν μικρό κόλπο που μπορείτε να κάνετε το μπάνιο σάς σπιτικό φαγητό με θέα

Ευχαριστούμε, kapralos1974
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήσυχο ταβερνάκι στην περιοχή Νόστος. Θα κουραστείς για να το βρεις αλλά θα αποζημιώσει με το πολύ καλό φαγητό. Ελληνικά πιάτα που βρίσκεις σε όλα τα ταβερνάκια της χώρας σε πολύ λογικές τιμές και σε καλές μερίδες.

Ευχαριστούμε, lastere2017
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χρόνια τώρα η οικογένεια μας πάει σε αυτήν την ταβέρνα και πάντα περνάμε ευχάριστα την Κυριακή μας, μέσα σε έναν ελαιώνα με θέα το Ιόνιο μπορείτε να απολαύσετε σπιτικό φαγητό. Το μόνο αρνητικό είναι η απόσταση από πόλη.

Ευχαριστούμε, Nikos N
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2018

Πραγματικά από τα top μαγαζιά στο νησί. Μια οικογενειακή ταβέρνα που βρίσκεται μέσα σ΄ ένα ελαιώνα με φαγητά που μαγειρεύονται εκείνη την ώρα και γενικώς από τα λίγα εστιατόρια που δεν έχουν έτοιμα τρόφιμα όπως τζατζίκια, ταραμάδες, μελιτζανοσαλάτες κλπ. Μπορεί να έχει μικρή ποικιλία σε ψαρικά αλλά ότι διαθέτει είναι φρέσκο. Τα μύδια, το καλαμαράκι και το χταπόδι στα κάρβουνα είναι τα πιο γευστικά που μπορείτε να βρείτε. Εμείς πάντα πάμε από το πρωί , κάνουμε το μπανάκι μας στη γραφική παραλία που είναι από κάτω και το μεσημεράκι τρώμε τα καλαμαράκια μας.

Ευχαριστούμε, fwteinimon

Savvas Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Savvas Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!