44 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Expedia.com242 $
Travelocity242 $
ZenHotels.com243 $
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό απ'όλες τις απόψεις!Η μόνη μας επιλογή εδω και χρόνια. Πεντακάθαρο και σε εξαιρετική τοποθεσία, μακριά απ' τη φασαρία του κέντρου αλλά με μαγευτική θέα όλη τη καλντέρα. Οι ιδιοκτήτες τρομεροί και το προσωπικό φιλικό και πολύ εξυπηρετικό!Ιδανικό μέρος για να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τις διακοπές σου!

Ευχαριστούμε, sk_dimitra
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με άψογη εξυπηρέτηση και φιλικό προσωπικό. Η θέα από το δωμάτιό μας ήταν απίστευτη και απολαύσαμε πολλές ώρες στο γωνιακό μπαλκόνι στις ξαπλώστρες με το αεράκι να μας δροσίζει ενώ εμείς βλέπαμε όλη την καλντέρα. Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο και πολύ φωτεινό με θέα ακόμα και από το κρεβάτι αλλά και το μπάνιο! Δεν ήταν λίγες οι στιγμές που απολαύσαμε το μπάνιο μας στον χώρο της πισίνας πίνοντας το ποτό μας ή τρώγοντας το μεσημεριανό μας από το εστιατόριο του ξενοδοχείου. Το πρωινό ήταν εξαίσιο! Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε προνομιακή θέση με εύκολη πρόσβαση (από το αεροδρόμιο γύρω στα 15’) και μπορεί να γίνει εφαλτήριο για εξορμήσεις στα αξιοθέατα, στα μουσεία, στους αρχαιολογικούς χώρους και τις παραλίες του νησιού. To wifi στο δωμάτιο και στους εξωτερικούς χώρους ήταν πολύ γρήγορο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το superior με θέα ήταν εξαιρετικό. Ευρύχωρο με πολύ ωραίο γωνιακό μπαλκόνι.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, tzilisg
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Το Απάνεμο έχει μεγάλα δωμάτια με εξαιρετική καθαριότητα και κλιματιστικό. Το Προσωπικό του Ξενοδοχείου είναι πολύ φιλικό και ευγενικό. Υπέροχοι φυσικοί χυμοί. Σημαντικότερα από όλα, η Πισίνα έχει μια εξαιρετική θεά της Καλντέρας με ένα εντυπωσιακό ηλιοβασίλευμα. Επίσης η τοποθεσία βρίσκεται κοντά στα περισσότερα αξιοθέατα και παραλίες του νησιού. Ιδιαίτερα είναι περίπου μίση ώρα περπάτημα από τον Αρχαιολογικό Χώρο Ακρωτηρίου και την Κόκκινη Παραλία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Απο την Πισίνα βλέπεις μια καταπληκτική θεά του ηλιοβασιλεύματος και της καλντέρας και μπορείς να πίνεις αξέχαστους φυσικούς χυμούς.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, vassiliosm817
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2019

Ένα ξενοδοχείο που θα κάνει την παραμονή σας στο νησί αξέχαστη!!!
Αφαιρετικα δωμάτια με φοβερή θέα στην καλντέρα, προσωπικό εξυπηρετικό και ευγενικό στο έπακρον, πεντακάθαρο και η πισίνα απλώς ΜΑΓΙΚΗ!!! Το πρωινό πλουσιότατο με θέα που κόβει την ανάσα. Το συνιστω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2019

Υψηλών προδιαγραφών εξυπηρέτηση και τοποθεσία. Άριστο πρωινό, εξαιρετικά πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό. Η θέα από τους κοινόχρηστους χώρους αλλά και από τα δωμάτια σε μαγεύει. Σε καθηλώνει μέσα στο κατάλυμα στο πιο όμορφο νησί του κόσμου!!! Ενας τέλειος προορισμός για τον οποιονδήποτε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, IOANNIS S